Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
henczen

2018. február 3.

Imádom, kévésbé törik a hajam, és az antisztatikus hatás is megvan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Imádom, kévésbé törik a hajam, és az antisztatikus hatás is megvan.

cicaaholdrol

2018. január 28.

Előtte rossmannosom volt. Aztán webshopba arckrémvásárlás közben jött egy gondolat, hogy rendelek magamnak egyet, lecserélem amim van. Kb ugyanannyira húzza, mint a másik, de negyedannyi haj sem marad a fésűbe!!! Fogása tökéletes! A fejbőrömnek is tök jó érzés, nem sérti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

molnarviki1209

2018. január 12.

Verhetetlen fésű! Nem húzza/tépi a hajam,a vízes hajamat is könnyen kifésüli. Van egy Tangle Angel fésűm is,de az a közelébe sem ér a Teezer fésűnek!! Mindenkinek ajánlom,akinek fontos a haja ápoltsága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

titanilla25

2018. január 9.

Elengedhetetlen ahhoz hogy túléljem a mindennapjaimat a kezelhetetlen szőkített hajzuhatagommal. Annyira kócos mindig, pedig ha tehetem befonom. Nem tép,csak varázsol. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

vmolnar

2018. január 1.

3 éve használom és tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

3 éve használom és tökéletes!

csill87

2017. december 29.

Már hosszú évek óta használom a Compact verziót, ami még mindig tökéletesen működött, de már picit kopott volt, én pedig kíváncsi, így megvettem ezt. Azt kell hogy mondjam, hogy ahogyan azt is, úgy ezt is imádom, én számottevő különbséget nem vettem észre. Igazából használat közben semmit. Ez is meg az is könnyen fésül. Annyi, hogy a Compactnak van egy kis talpa, ami megvédi a sörtéket a táskában. (Azért azt még hozzáteszem, hogy a Compact verziót is sokat hordtam úgy a táskámban, hogy nem volt rajta a kis talpa, mert nem találtam, és semmi baja nem lett :D ) Bevallom, hogy az ára miatt azt hittem, hogy ez rosszabb lesz, mint a Compact, de igazából teljesen egyformák számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Lolychan

2017. december 29.

Nekem évek óta van és nem csalódtam benne sosem. :) Szívből ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 29.

Ez egy álom!<3 Vizes hajamat is fájdalommentesen kifésüli! Egészségesebb a hajam mióta ezt használom. Az ára kicsit húzós, de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 29.

incitatogranit

2017. december 29.

Kiválóan kèzreáll, tépés nélkül fésüli ki a hajat mind szàrazon mind vízesen. Amióta ezt hasznâlom kevésbé töredezik a szőkített hajam. Online rendeltem egy webshopból így az ára is kedvezőbb volt. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

prixi

2017. december 20.

Nagyon örülök, hogy megvettem. Olyan könnyen fésüli a hajam. Teljesen más, mint egy hagyományos fésű. Szép és egészséges a hajam azóta:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.