Tangle Teezer

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A hosszabb sörték garantálják a húzás nélküli gubanckifésülést, míg a rövidebb sörték fényessé és ragyogóvá varázsolják a hajat. Vegán termék.

Agnyecko

2019. szeptember 19.

A férjem (!) minden reggel türelmetlenül toporogva várja, mikor fèsülheti már meg a sűrű, vastagszálú, bőven hátközépig érő, aranybarna hajú, illetve a nem túl sűrű, jóval rövidebb, de hullámos szöszke hajú kislányainkat. Ez azóta van, hogy megvettem 3300 Ft-ért a Notinon ezt a kefét, szóval mondhatni, nagyon megèrte nekem, így a reggeli rohanásban még lett vmi,ami nem az én dolgom, és ez mindenkinek nagyon meg is felel.
A barnánál korábban balzsamot kellett használni a mosás utáni kifésüléshez, de már ez is a múlté, nagyon könnyen kócmentes lesz a haja ezzel a fésűvel balzsam mélkül, vizesen is, és tényleg jóval kevesebbet tép ki, szóval, nem tudom, hogy csinálja, de jó ez a kefe.
Annyira, hogy időnként a kisfiunknak is kedve támad fésülködni, és olyankor apu nagylelkűen rendezi az ő szögegyenes, szőke drótsörényét is.🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Bb.Sophie

2019. augusztus 25.

Szépen, kíméletesen ki tudom vele fésülni a hajam, nagyon szép lesz a végeredmény. Amíg a mini Tangle teezer (travel) folyton kicsúszik a kezemből és húzza a hajamat, ezzel nem tapasztaltam ilyet. Nagyon szeretem, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Vicuska918

2019. július 11.

Tépés nélkül kibontja a kócos hajat. Viszont nekem nem vált be, mert nem kényelmes a fogása és szúr. Túl hegyesek és kemények a fogai. A Wet Detangling jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

fanninstaa

2019. június 11.

Valaha volt legjobb hajkefém, megéri a belefektett pénzt! Össze sem hasonlítható a hamisítványokkal. Könnyen kibontja a hajat , és észrevettem, hogy kevésbé törnek a hajszálaim. Száraz nedves hajon egyaránt kiváló használni, szinte élvezet vele a fésülködés. Bátran merem ajánlani minden hajtípusra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

anyyyca

2019. június 5.

Már ezer éve nézegetem a Tangle teezer fésűket, de eddig csak 2 utánzatot vettem, és nem értettem mire ez a nagy felhajtás körülötte...ma megvettem EZT, és mindent értek! Az utánzatok a nyomába se érnek! A kislányom kócos, vizes haját egy álom volt vele kifésülni, egyetlen "aúúú"-t sem hallottam! 😆 Az én hajamban is csak úgy siklik, komolyan, fantasztikus! Örülök, hogy rászántam végre azt a nem kevés pénzt, amennyibe kerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

HHH97

2019. június 2.

Nagyon szeretem, minden pénzt megért! Látványos a változás pár hónap alatt is, az egyetlen, ami zavar kicsit, hogy nem túl kellemes a formai kialakítása, gyakran kiesik a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

SimonB

2019. május 30.

A legjobb hajkefe minden hajtípus kifésülésére, legyen száraz vagy nedves a haj. Alig hullik vele a hajam és az eredmény nagyon meggyőző. Nagyon jó, hogy a sörték tartósak, erősek és nem vetemednek el a használattól, pedig nagyon dús és vastagszálú hajam van, enyhén hullámos, szóval fel van adva a lecke. És végre egy kefe, amivel nem úgy érzem, hogy csak a hajam felszínét simogatom, rendesen kibontja mindenhol. Drága, de tartós. Emellett egy körkefém van a hajformázáshoz és ennyi. Mintha minden nap fodrásznál jártam volna. Nagyon jó hogy van nyele, végre kézre áll. Egyszerűen jó vele fésülködni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

fleonora

2019. május 26.

Gyakran elsétáltam a Rossmannban ezek a fésűk mellett de valahogy sose éreztem azt, hogy szükségem lenne rájuk. Hosszú, fenékig érő festett szőke hajam végett, aminek a töve sötétbarna mindenképp akartam egy új fésűt ami nem törik, könnyen tisztítható (sajnos amilyen igényes vagyok más téren, a fésűm kifejezetten undorító állapotban szoktam hagyni). Bevallom a Rossmannban én nagyon drágálltam a legolcsóbb basic fésűért is minimum 4000 forintot adni, viszont a sok komment miatt késztetést éreztem hogy megvegyem az első Tangle Teezerem, így a notinon kedvezménnyel 3 fésűt vettem 10000 alatt, így a compactot rose gold árnyalatban, az ultimate hair brusht illetve a szárítóval kompatibilis fésű nagyobb verzióját.

1. Compact : Nagyon tetszik a krém és a rosegold árnyalat keveréke, teszi amit kell, főként arra jó hogy az amúgy formázott hajat napközben megigazítsa az ember, de számomra picit rövidek a tüskéi, viszont az előbb említettek végett arra amire kell használni tökéletes.

2. Ultimate: Ez a kedvencem mindközül, amióta megvan ez a fésű állandóan fésülködöm és sokkal simább és puhább tőle a hajam, konkrétan egy erős leszívás és festés után is olyan állapotban volt a hajvégem hogy a fordász feleslegesnek tartotta a vágást. IMÁDOM. Pluszpont a nyél, ami miatt sokkal könnyebb használni.

3. Hajszárítós (sajnos nem jut eszembe a neve): Nem értek egyet a fentiekkel, nekem abszolút nem tépte a hajam és abszolút simává lehet szárítani vele a hajat ami jó alapja egy utána lévő vasalásnak. Én hajvasalás közben is ezt használom és sokat segít. Funkcióját tekintve ne akarjatok ezzel kifésólni a vizes hajatokat mert nem olyan puha mint a társai, nyilván nem fog műküdni. Ha valaki funkciójának megfelelően használja akkor szerintem elégedett lesz a termékkel és kevésbé fog csalódni mint az előttem szólók.

Összességében imádom mindegyik fésűt, egy darabig biztos nem fogok semmi mást használni. Nem mondom hogy nem lehet nélkülük élni de sok olyan pluszt adnak amit egy sima fésű talán nem nyújthat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Csucsi08

2019. március 28.

Már többször is hallottam erről a termékről, főleg amikor még még csak a régebbi verziója volt kapható. Nem régen voltam egy fodrásznál, aki ilyennel bontotta ki a hajamat. Így egyre inkább foglalkoztatott a dolog. Nagyon vékony szálú, tőnél zsírosodó, és töredezésre hajlamos a hajam, viszont van belőle rengeteg. Elég könnyen gubancolódik. Hát rászántam magam. Notino-ról rendeltem, pont egy ilyet, mint a fotón is szerepel, de szerencsére jóval kedvezőbb árfekvésben kapni már. Őszintén szólva elég sok hype szokott megdőlni, mikor az ember maga próbálja ki a terméket, de ez a kis kefécske, egy kis csoda :D
Nagyon megszerettem, és a hajam is nagy könnyen fésülhető vele.
Aki még töri a fejét, hogy mitől jobb ez, mint más hajkefe, azoknak üzenem, hogy nem tudom, de valamiért egyszerűen tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nagyon megszerettem, és a hajam is nagy könnyen fésülhető vele.

Nora85

2019. március 26.

Egy influencer reklámja hatására kezdtem itt utánaolvasni és mivel csupa-csupa pozitív véleményt olvastam, rendeltem kapásból háromfélét is. (Vizes haj, normál,hajegyenesítő hajszárításhoz.) Nagyon szeretem mindegyiket!! :) Nagyon könnyen kifésülhető vele a haj. Ami nekem különösen tetszik, hogy a rengeteg lakkot is "ki tudom fésülni" vele, ezáltal rendesen le is tudom mosni a lakkot hajmosásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.