Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Ár: 3000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Keveset használt, tisztított, fertőtlenített, Helyszín: Budapest, Nyugati-Lehel, fizetés: Személyes átvétel
blckrainbow

(!)
2019. május 12.

Update: megnéztem pár göndörhajas YT videót, azóta minden mosáskor használom - először balzsam, hagyom hatni, aztán szétfésülöm ezzel, hidegvizes öblítés, és még egyszer átfésülöm, nagyon szép tincsekre bontja a hajam, ami utána csigásra szárad. Ajj de jó!!!

Tesztelésre kaptam. Göndör (2c akinek ez mond valamit), hátközépig érő hajam van, emiatt persze szárazon sosem fésülködöm mert a fésű szétszedi a loknikat. Előtte néha, de még havi gyakorisággal sem, szoktam a vizes, balzsamozott hajamat kifésülni, mert akkor nem tépi annyira és hát a gubancokat ki kell szedni valahogy, amikor már sok van. Ez a fésű iszonyat gyorsan és szinte fájdalommentesen siklik át a hajamon (alulról kezdem és haladok felfelé), a szokásos 15 perc helyett kb 5 perc alatt varázsolja szupersimává a (vizes, balzsamos) hajamat. Amióta megvan, kb heti gyakorisággal használom, és így persze már nincs is benne annyi gubanc, mint régebben. Ajánlom azoknak, akik szenvednek a fésülködéstől és kuszálódik, csomósodik meg gubancolódik a hajuk. Száraz hajon nem mertem kipróbálni, azt meghagyom az enegyes hajúaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Maze

2019. április 14.

Az új kedvenc hajkefém vizes hajra. Jó a fogása, nem csúszik ki a kezemből, isteni érzés vele a vizes hajam kifésülése. A balzsamot is ezzel a kefével oszlatom el. Zseniális, imádom! Csak vizes hajra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

odrey

2019. április 13.

Vizes haj kifesulesere semmi mást nem tudok elkepzelni, ez valami csodálatos. Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

kittiszimonetta

2019. április 12.

Ez valami zseniális!! Vizesen, szárazon, akárhogy, ez a legjobb fésű, amit valaha használtam. Úgy bont ki minden gubancot, hogy nem tépi, húzza a hajat. Másik, amit imádok benne, hogy elég leöblíteni, és a kihullot haj távozik belőle, nem kell vele kínlódni. TÖKÉLETES.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

hennith

2019. április 10.

Hamarabb is beszerezhettem volna, mert egy csoda!! Nem bántó a fésülködés, hosszú haj nagyon könnyen kezelhető vele, simább és puhább a hajam tőle. 10 pontot adnék rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

bebuska94

2019. április 1.

1 hónap használat után írom a véleményem. Régóta vágytam már egy eredeti Tangle Teezerre és nem bántam meg! Hajmosás után sose tudtam vizesen kifésülni a hajam, de ezzel sikerül. Illetve a hajam se töredezik annyira. Előtte ebayről rendelt kamu fésűt használtam, de a fodrászom is nagyon ajánlotta az eredetit. A kamu fésű a nyomába se érhet.. Szóval megéri befektetni 1ilyenre. Kár, hogy gyermekkoromban még nem volt ilyen.. ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

drzhczk

2019. március 31.

imádom! nagyon régóta sóvárogtam már egy TT fésűért, olyan 5-6 éve találkoztam vele először egy barátnőmnél, de akkor is horror áron volt kapható, így sajnos egyetemistaként le kellett mondanom róla. az elmúlt hetekben pillantottam meg, hogy kijött a vizes hajas változata, ami azért valljuk be, minden lánynak a szívét megmelengeti.
főleg az itteni véleményekre alapozva mertem ezúttal rászánni azt a - szerintem még most sem kevés - pénzt. nekem vékonyszálú, hullámos hajam van, ami iszonyatosan sérülékeny, így én emiatt is szerettem volna egy professzionálisabb terméket használni, főleg, hogy tudtommal vizesen a legsérülékenyebb a haj. kb 2-3 napig a fésülködőasztalomon hevert, és csak nézegettem, aztán ma végre kipróbálhattam hajmosást követően, és csak azt tudom rá mondani, hogy egy ÁLOM. az én tapasztalataim szerint azért ezzel is óvatosan kell bánni, és nem szabad kapkodni, de kb 2 "húzás" után azonnal érezhető a könnyedség, a kíméletesség. összességében tehát: egy lánynak a haja az ékessége, a koronája, így adjuk meg a módját a fésülködésnek, és legyen az minden alkalommal egy hatalmas öröm, és ne kínszenvedés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

BelleDeJour

2019. március 29.

A compact style-t és ezt használom. Hosszú, egyenes, vékony szálú, festett szőke hajam van. Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem egyik másik hajkefe sem tudja amit ez a termék tud. Mivel nagyon gubancolódós hajam van, vizesen csak úgy tudom kibontani, ha először bebalzsamozva fésülöm át a hajam, majd nagyon óvatosan öblítem le a balzsamot, hogy ne gubancolódjon a hajam. Ezzel a termékkel azonban balzsamozás nélkül is ki tudom fésülni a hajam, nem tépi, nem húzza. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, akinek hosszú a haja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Nora85

2019. március 26.

Egy influencer reklámja hatására kezdtem itt utánaolvasni és mivel csupa-csupa pozitív véleményt olvastam, rendeltem kapásból háromfélét is. (Vizes haj, normál,hajegyenesítő hajszárításhoz.) Nagyon szeretem mindegyiket!! :) Nagyon könnyen kifésülhető vele a vizes haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

noriri

2019. március 21.

Tényleg könnyebb kifésülni vizesen vele a hajat. Érdemes lehet beszerezni hosszú hajra. Tetszik a millenial pink színe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.