Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Lilium

2019. február 13.

Már egy ideje az original TT a társam a mindennapokban, de mivel hiányzott már egy rendes fogású kefe, így ezt is be kellett szereznem és imádom! Megkockáztatom, hogy jobb mint az original.. Jó a fogása, a sörtéi valóban hosszabbak, és tényleg nem tépi a hajat. Én tudom, hogy sokan vannak akik szemforgatva menekülnek a hype elől, de nekik csak azt tudom mondani, hogy próbálják ki! Nem hiszem, hogy csalódnának. Klasszisokkal másabb mint egy 'normál' hajkefével neki esni a hajnak. Egy hosszú hajú lánynak ez megváltás, szerintem akár szuper ajándék is lehet.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

DodoCore16

2019. február 3.

Nagyon szeretem. Elsőre nem győzött meg, mert a vélemények alapján "csodát" vártam tőle, de lassan kitapasztaltam, hogy hogyan érdemes használni és már csak ezzel fésülködök. A derekam alá érő, hullámos és extra dús sörényemen használom, sokkal könnyebb ezzel kibontani a hajam mint más kefékkel. Azért választottam ezt a típust, mert van nyele és a sörtéi is hosszabbak a többi TT-nél, így átérik vastag hajamat.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

tinyblackpaw

2019. január 26.

Az első Tangle Teezerem az Original volt, nagyon szerettem, táskában is elfért, egyedül azzal volt probléma, hogy nyél hiányában időnként kivetette magát a kezemből ezért szükségem volt erre a nyeles verzióra is. Látszólag semmiben sem tér el az Original-tól a színét és a nyelét leszámítva viszont egy fokkal könnyebb vele fésülködni mint az eredeti verzióval. Időnként borzasztóan összekócolódik a hajam, vele pillanatok alatt ki tudom bogozni és egyáltalán nem tépi a hajat még vizes állapotában sem. Könnyen siklik a hajban, kíméletes vele a fésülködés. Emellett az sem elhanyagolható, hogy nagyon dekoratív ahhoz képest, hogy "fésű", a babarózsaszín a gyengém, tetszik, hogy passzol a többi rózsaszín kütyümhöz :D Bár elég borsos ára van, én azt mondom minden pénzt megér, továbbra sem vagyok hajlandó mással fésülködni, sokat javult a hajam minősége amióta nem használok hagyományos fésűket.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

uaim

2019. január 26.

három fajtájú fésűm van a márkától, ez a legjobb amit vettem. Az alap darab sajnos nekem nem igazán jött be ezzel viszont álom a fésülködés. Vékony szálú és iszonyat gubancolódó hajam van bármit használok rá, rasztásra csomósodik. Ezzel a fésűvel könnyen szépen fésülöm és nagyon kevés hajam jön ki. Külföldről rendeltem ingyen szállítással 12 dolcsiért.

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

gyrita99

2019. január 25.

Nagyon könnyen fésüli az erősen gubancos hajam. Használata is egyszerűbb, mint a hozzá hasonló kis méretű "marok fésű" társaié. Nem repül ki a kezemből. Évek óta ezt a márkát használom és szívből ajánlom mindenkinek.

gyrita99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

adi99

2019. január 8.

Imádom ezt a fésút, csak úgy mint az előttem szólóak. Ha ez a márka nem lenne már nem lenne hajam. :DD Hosszú vékonyszálú, töredzésre hajlamos érzékeny hajam van és kiskoromban gyűlöltem fésülködni. Apa mindig kergetett a fésűvel. Ez egy csoda és bár drága, ez egy klassz beruházás.:) Vizes és száraz hajon is használom és nem tépi a hajam és a nyele miatt sokkal könnyebb és praktkusabb használni mint az elődjeit.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

casa17

2019. január 6.

Imádás 😍
Nem esik ki a kezemből mint az elődje, úgyhogy le is váltottam teljesen a "bab fésűt 😄" sok év után.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Imádás 😍

Avocado

2019. január 4.

Egyszerűen imádom! Ezelött az original verzióm volt belőle, de mire kifésültem vele a dús, hátközépig érő, erős szálú hajamat legalább kétszer mindig kiesett a kezemből.
Ez már tökéletes :D
Nem hullik tőle a hajam annyira mint a normál hajkeféktől.
Vizes és száraz hajra egyaránt használom!
Szerintem megérte az árát.

Avocado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Ez már tökéletes :D
Nem hullik tőle a hajam annyira mint a normál hajkeféktől.
Vizes és száraz hajra egyaránt használom!
Szerintem megérte az árát.

rafi

2018. december 20.

Eddig a hagyományos TT-t használtam, amit imádtam, de bénaságomból adódóan rengetegszer esett ki a kezemből egy-egy gubancba akadás során. Aztán megláttam őt. Eléggé drágállottam (az előzőt Angliában vettem, töredék áráért az itthoninak), de nem tudtam megválni a gondolattól, hogy ne legyen az enyém. Még aznap visszamentem megvenni. Nagyon jól tettem! Az előző TT-hez hasonlóan pillanatok alatt ki tudom vele fésülni a hajam, ami közben sokkal kevésbé húz, kevésbé hullik és kevésbé lesz elektrosztatikus, mindezt úgy, hogy végre nem esik ki a kezemből. Vizes hajon is jól működik, bár csak enyhén hullámos hajam van, így naponta fésülködök, nem csak vizesen használom. Szerintem kicsit hosszabbak a sörtéi, mint a hagyományosnak, de akinek sok haja van, szerintem előnyös, így nagyobb tincsen tud átmenni egyszerre. Az egyetlen ami számomra furcsa, hogy sokkal nehezebben tudom tisztítani, mint az eredetit (bár még így is sokkal egyszerűbb tisztítani, mint egy "mezei" hajkefét). Abszolút nem bántam meg, hogy megvettem és hosszú távon, a hajunk egészségéért szerintem megéri egyszer befektetni rá. :)

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

szilvasitimea

2018. december 17.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra.Az origi Tangle Teezer-t használtam eddig , amit imádtam , de mostantól kb csak ezt fogom, mert van nyele is :P
Nagyon kényelmes a használata, tökéletesen ki tudom vele fésülni a hajam.Száraz, néha sprődes a hajam, picit töredezik, picit gubancolódik,főleg vizesen...Nagyon könnyen és gyorsan ki tudom vele fésülni mind a vizes, mind a száraz hajamat. Ja, és nagyon könnyű "tisztán tartani", tehát kiszedni belőle a hajszálakat .

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.