Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sweetgrl10

2024. május 11.

Egyszerűen imádom és kész. Ezzel kb mindent el is mondtam. Zseniális termék. Még évekkel ezelőtt sikerült beszereznem, de minden fillért megért. Tisztítása könnyű, nem tépi, nem cibálja a hajat - vizes hajat sem. 5* 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 11.

Blackxentric

2024. április 27.

A vizes hajam probléma nélkül ki tudom vele fésülni, csodálatos. Száraz hajon viszont nekem nem működik, csak végig siklik rajta és nem csinál semmit. Nekem így is tökéletes, arra ott van a régi hajkefém. Vizes hajon viszont tényleg egy csoda, ez kellett nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 27.

bicebocaa

2024. április 25.

Hónapok óta szemeztem vele és a héten pont le volt árazva a Rossmannba, úgyhogy bedobtam a kosaramba. Elsőre félve próbáltam ki a hosszú, göndör hajamon hajmosás után. De nagyon elégedett vagyok, pozitív csalódás volt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 25.

Boombapple

2024. április 22.

Nagyon sokáig nem értettem a körülötte lévő hype-ot, de be kell valljam, ez a legjobb találmány amivel eddigi életem során találkoztam. Az elején szkeptikus voltam, hiszen ez csak egy fésű, és nekem is van fésűm, csak olcsóbb és más. De amióta ezt használom, egy darab töredezésem sincs. El sem hiszem, hogy ilyen létezhet! A hajam nagyon puha, más az esése, ápolt, szép, és a nyakamat rá, hogy még nőtt is, amióta nem töri rommá az előző kefém a hajamat. Egy életre rászoktam erre a fésűre, és nagyon jó vétel volt, pedig húztam a számat, hogy mennyire drága. Nem bántam meg, minden egyes forintot megér. Ha lehetne, 1000 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

rbogi0918

2024. április 17.

Évek óta csak a Tangle Teezer fésűivel fésülködöm. Imádom őket, már el se tudom képzelni, hogy sima fésűvel fésülködjek akkora a különbség! Ezt a fajtát nemrég vásároltam meg fekete színben. Nagyon tetszik, hogy van nyele, kicsit nagyobbak a sörtéi, mint az originalnak. Talán egy fokkal jobban is szeretem, mint az originalt.
Egyébként kb. ugyanazt tudja, mint a többi változat ami volt már nekem:
-nem húzza a derékig érő, hullámos, gubancolódásra hajlamos hajam
-könnyű, nem szenvedés a fésülködés
-nedves hajon is működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

Egyébként kb. ugyanazt tudja, mint a többi változat ami volt már nekem:
-nem húzza a derékig érő, hullámos, gubancolódásra hajlamos hajam
-könnyű, nem szenvedés a fésülködés
-nedves hajon is működik.

maow

2024. március 17.

Olyan hosszú ideje használok Tangle Teezert (ezt, illetve a táskába dobható kompakt verziót), hogy már nem is emlékszem, milyen másik fésűvel fésülködni. Akkor tűnt fel a különbség, amikor a kunkori hajú totyogóm haját egyik alkalommal ezzel fésültem ki pikk-pakk futás közben (!), és egyáltalán nem húzta a haját, pedig előszeretettel keni bele a kajás kezét, amitől persze összetapad a haja. :D
Nekem vékony szálú, gubancolódásra hajlamos a hajam, úgyhogy mindig van mit kifésülni, főleg hajmosást követően. A nedves hajamat azért a legnagyobb óvatosság ellenére is minimálisan ugyan, de tépi, de szerintem ez elkerülhetetlen, szárazon viszont tényleg fájdalommentesen fésüli ki a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 17.

kkkrisztina

2024. február 29.

Legjobb hajkefe! Hosszú ideig marad fésülködés után szép a hajam. Nem tépi, nem gubancolódik, nem töri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 29.

varga.laura4

2024. február 29.

Nagyon könnyen gubancosodik a hajam és ez az egyetlen hajkefe, ami rengeteg haj kitépése nélkül képes simává fésülni. Mivel teljesen műanyag, tisztán tartani is nagyon könnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 29.

Liza210713

2024. február 25.

Sok hónap vágyakozás után beadtam végül a derekamat és megvettem ezt a terméket. Abszolút megérte. A sűrű, hosszú, hullámos, gubancolódásra hajlamos hajam imádja. Nem húz, könnyűvé vele a fésülködés. Nem tartom valószínűnek, hogy ezentúl másik hajkefét hajlandó leszek használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

AkInImOd

2024. február 7.

Pár éve vettem meg a türkizzöld színben. Az elején imádtam, mert tényleg könnyen kiszedte a gubancaimat meg az éjjel berasztásodott tincseimet, de az elmúlt hónapokban rettentően statikussá teszi a hajamat, így gondolkodok a váltáson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.