Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Ár: 3800 , Eladó: Netti96
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét/Szolnok, fizetés: személyes átvétel, posta/foxpost

KoosAlexandra

2021. június 12.

A legszuperebb hajkefe, amit hajmosás után vizes hajhoz használok. Sűrű, hullámos, gubancolódásra hajlamos hajam van, és ez az egyetlen fésű amivel fájdalommentesen tudok fésülködni vizes hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Haracsimoncsi

2021. június 8.

A minden szempontból tökéletes hajkefe!

Sem vizesen, sem szárazon nem tépi a hajam és imádom, hogy könnyen tisztán tartható!! Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

A minden szempontból tökéletes hajkefe!

hcsil98

2021. május 25.

Fantasztikus! Mióta megvan, más fésűvel nem is fésülködöm. Ha mégis rákényszerülök, zongorázható a különbség. 5000 forint húzós ár egy fésűért, de az enyém megvan 3 éve és kutya baja, számomra így megérős a buli. Csak hajmosás előtt és után fésülködök, esetleg ha a pár napos hajamat copfba kötöm akkor. Soha nem húzta a hajam ez a fésű, nagyon könnyen kifésüli, pedig elég gubancos tud lenni. Egyszóval csoda, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

d.anett89

2021. május 24.

Én személy szerint nem vagyok elragadtatva tőle. Ugyan úgy húzza a hajam,mint a rendes fésűm,meg az utánzatok. Jah nem, az aliexpress-ről rendelt tangle teezer-em sem húzza ennyire. Nálam nem lett szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

kutyataar

2021. május 14.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert ez számomra a tökéletes hajkefe! Mivel kizárólag hajmosás közben, balzsammal a hajamban fésülködök a göndör hajam miatt, pont egy ilyen kvalitású hajkefe kellett nekem. Elképesztő gyorsan kifésüli a hajamat és nem tépi, töri a végeket sem a puha sörték miatt. Pár hónapja használom, de már most nagyon elégedett vagyok vele, szebb a hajam ezzel a fésülési módszerrel és tuti újraveszem, ha majd egyszer nagyon-nagyon elhasználódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

lolkabolka

2021. május 4.

Nagyon jó ez a hajkefe, már több éve használom ugyan azt az egy darabot. Nagyon megéri az árát, de féltem megvenni annak idején. Sokkal könnyebben ki tudom fésülni a hajamat, kevésbé húzza és roncsolja, a kefe könnyen tisztítható. Örök darab körülbelül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

takacszsofi70

2021. május 4.

Imadom. Egyszeruen sokkal kevesebb hajam jon ki mint mas altalanos fesuknel. Egyszeruen egy csoda. Nem tudom minaz ami miatt ilyen jo de nem lehet nelkule elni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Cosette

2021. április 28.

Valamikor hónapokkal ezelőtt volt rá akció a Rossmannban, talán 600 forinttal volt olcsóbb így engedtem a hypenak és megvettem. Szárazon és nedvesen is használom, teljesen elégedett vagyok vele. Ami miatt sokkalta jobb, mint az olcsóbb társai, hogy nem törik bele a vizes hajamba. Több saját márkás bontókefém is beletört a balzsamos kifésülésbe, de ez nem. Van, hogy a hajam másfél-két hétig kibírja mosás nélkül, általában ekkor nem is fésülöm ki, így elég komoly gubancokkal kell megküzdenie, de eddig jól teljesít. Előnye a sima verzióval szemben, hogy van nyele, így nem repül ki a kezemből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

Mia0602

2021. április 12.

Mivel én még soha nem láttam akciósan és régóta gondolkodom T.T. vásárláson Glamour kuponnal Rossmannban 25% kedvezménnyel megvettem. Első használatnál már bizonyított is. Kb. 1/3 mennyiségű hajam hullott ki mint eddig. Azért ezt választottam, mert elkezdtem követni a CGM-et. Közepesen hullámos(2b) hajamat balzsamozás közben fésültem vele. Az eddigi fésüimhez-keféimhez képest szúrta a fejbőrömet, de pár húzás után ez már nem volt gond. Kényelmes használni, kézreálló a fogása. Nem bántam meg a beruházást, így több haj maradt a fejemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Buklika

2021. április 7.

UPDATE: Teejóóééég, hogy ez mennyire király!! nem tudom hogyan, de egy éjszaka kiengedett hajjal aludtam, és reggelre egy csomóba állt össze az egész... már 10 perce tésütem, de inkább téptem a hajam egy bevizezett fa hajkefével, aztán gondoltam, átváltok erre, pedig csak frissenmosott hajhoz szoktam ezt használni. Kb 1.5 perc alatt szétszedte azt a bazinagy gubancot. Nem húzta és nem fájt, bezzeg előtte... Mostmár értem a hype-ot. Hosszú hajú lányoknak (és fiúknak) egy igaz must have, szerintem. +2 csillag.

Hátközépig érő hullámos, dús hajam van, és az elmúlt 10 év bőséges hajápolási tapasztalata alapján írom a véleményem. Összességében meggyőződésem, hogy a "fájdalom- és töredezésmentesség" nem eszköz, hanem fésülési technika kérdése, mert ha óvatosan bánunk a hajunkkal közben, jóval kisebb az esélye, hogy kárt okozunk.
Ajándékba kaptam egy ilyen hajkefét, amit Tengli-nek becézek. :D Csak és kizárólag a frissen mosott, nedves hajamra használom, hogy ne szennyezzem vissza a tincseimet, pl szárazsamponos sörtékkel. Első alkalommal, mikor próbáltam, kisebb passzékat fésültem át a végektől a tövekig szépen lassan, de előfordult, hogy sietnem kellett a kibontással, így nagy tincsekben, gyorsan "téptem" a hajam, nem kis sérülést okozva - és akkor azért húzta is rendesen.
1-1 nagyobb gubanc esetén nekem az vált be a legjobban, ha kvázi ráhúzom a csomót a kefére, és apránként lehúzogatom, újra és újra isméyelve a műveletet, mert ha gyorsan csinálom a bontást, akkor csak a gubanc felszínét érem, miközben a gumiszerű sörték elhajlanak.
Öröm használni, luxusérze van, de nem ez a kedvenc hajkefém. Kíváncsi vagyok, h mennyi ideig lesz még használható, "mikor kellene újravenni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.