KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kiskata933

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem! Könnyedén tudom kifesülni a hajam mosás után,ami hullámos és gubancos, és eddig csak szenvedtem vele. Plusz pont azért amiért a hajpakolást is könnyen és alaposan bele tudtam felülni a hajamba! 😍

kiskata933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

NikolettaP

2018. augusztus 9.

Nekem is és a páromnak is nagyon tetszik ez a fésű. :) Nagyon könnyedén kifésüli vizesen és szárazon is a hajamat, a fogai rugalmasak és kellemesen masszírozzák a fejbőrt. A formája kézreálló és a korábbi hajkeféimnek gyakran kijött a nyele a helyéről, ez ennél elképzelhetetlen, mert egybe van öntve. Ez az első Tangle Teezer hajkefém, 5* :)

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Detti90

2018. augusztus 8.

Ajándékba kaptam, és nagyon-nagyon szeretem. :) Nagyon jó a nyél fogása, és a sörték kialakítása is. Vizes hajra jobb használni, mint szárazra. Teljesen máshogy fésüli a hajam vizesen, mint a többi hasonló Tangle teezer. Akármilyen gubancos a hajam, szó szerint úgy siklik benne ez a fésű, mint kés a vajban. Nagyon ajánlom!

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.