Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Ár: 4000 , Eladó: LolitaLolly
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénz, személyes átvétel, posta
blairwaldorf

2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Sztellus

2020. január 18.

Kb. 1 éve van meg, azóta cseréltem az összes fésűmet tangle teezerre. Ő volt az első a kollekcióban, imádom, nem tépi a hajam, nagyon szépen gyorsan kilehet vele fésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

kisbobitas

2020. január 15.

Életem fésűje!! Sűrű, vastagszálú, göndör hajam van amit nem mindegy mivel fésül az ember. Régen küzdelem volt a vizes hajamat kifésülni, de mióta ez megvan sokkal könnyebb a fésülködés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

HKriszti

2020. január 14.

Elsőként az utazó változat volt meg és be kellett szereznem ezt a fajtát is. Könnyebben fésülhető vele a hajam és utána sem 'száll'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

doraspill

2020. január 8.

Egyszeruen szuper! Sokàig szemeztem vele mig vègul beruhàztam az èn kèk-fehèr csodàmra. Arban nyilvàn vannak olcsobb kefèk, de a Rossmann-ban ki lehet fogni nagyon akciosan. Azt gondolom mindenki megèrdemel egyszer egy jo hajkefet, nekem o lett az! <3 Persze nem orulok neki hogy muanyag mert ugye tènyleg itt az ido hogy kezdjunk ismèt a termèszetben megtalàlhato anyagokat hasznàlni a sok plasztik eloàllitàs mellett, de szerintem nagyon sokàig hasznàlni fogom, igy talàn megbocsàthato. Egyèbkènt szàmomra plusz pont hogy Angliàban gyàrtjàk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Mantra

2020. január 4.

Van marokfésűm is, de ez jobb, számomra kényelmesebb használni a nyele miatt. A vizes hajat szépen kibontja, nem tépi, a száraz hajat is csoda vele fésülni. Könnyen tisztán tartható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

tara95

2019. december 22.

A rossmannban most 3600 :) le is csaptam rá. Ahogy elkezdett nőni a hajam (már bőven mell alá ér) egyre nehezebb kezelni, pláne a göndörségből adódó gubancok miatt, nem egyszer olló volt a vége....az ebayes utánzatom kevés volt már. A WD viszont szuper, minőségi, kellemesen masszíroz és könnyedén bontom vele a hajam akár vizesen akár szárazon. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

PaNel95

2019. december 15.

Mikor láttam, hogy van kifejezetten vizes hajra való, úgy döntöttem, mégis beszerzek egy Tangle Teezert.
A fodrászom a sima változatát próbálgatta többször is a hajamon, de mindig lecserélte, mert az én hajamhoz annak nem voltak elég hosszúak a fogai. Annak ellenére sem tudta vele a hajtövem közelében sem normálisan kifésülni a hajam, hogy kisebb tincsekre feltűzte a hajam, és azokat egyesével kibontogatva próbálta átfésülni.
Sajnos nem hasonlítottam össze ennek a fogainak a hosszát az eredetiével, mert gyanítom ugyanakkorák. Ugyanis otthon döbbentem rá, hogy bizony a hajtöveimtől ezzel sem tudok fésülködni, és sokkal tovább tart a tincsekre feltűzdélés miatt a fésülködés. Viszont talán mintha picit könnyebb lett volna a fésülködés vele azokon a részeken, ahol nem volt túl sok dolga, de fésülést könnyítő spray használatával is néhol igencsak húzta a hajamat és volt olyan gubanc, amihez inkább a régebbi, egysoros fogazatú fésűmet vettem elő, mert ez csak mégjobban összekuszálta a hajamat. Pedig nem olyan hű de hosszú a hajam, és alighogy van benne néhol egy kis hullám, ami hajmosáskor gubancolódik.
Még próbálgatom, de nem fűzök ennl több reményt hozzá, mint amit eddig produkált.
Én eddig természetes fa fésűt, és igazi disznósőrtés hajkefét használtam a hajamra. Mivel egyik fésű sem kifejezettem vizes/nedves hajra van kitalálva, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt, ha már annyian ódákat zengenek róla, de engem nem győzött meg. Mondjuk mivel nekem az eredeti sem jött be, nem is értem, miért gondoltam, hogy ez mad be fog. Ennyi pénzért többet vártam volna. Mert a fa fésűm ennek a negyedébe került körülbelül, és az még ráadásul antisztatikus hatású is, a disznósörtés kefém pedig meg van már vagy 8 éve, de az már akkor 6000+ forint volt, és az valóban igazi, minőségi, még mindig jó állapotban lévő hajkefe. És mindkét fésűm szépen bontja a hajam, és nem roncsolja, nem húzza egyik sem a hajamat. És ez is ennyi pénzért azért egy felső(bb) kategóriás terméknek számít, de én azt a hatást mégsem kaptam meg tőle, amit vártam, amiért azt mondjam, hogy igen, megérte az árát. Mondjuk lehet én vártam tőle túl sokat, ezért is ért csalódás.
Nálam ez 3 csillag, mert még egyelőre mindig vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, és nem tudok még hova tenni ezt a hajkefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

silence

2019. december 4.

Itt, a Krémmánián figyeltem fel erre a hajkefére.... kíváncsivá tett a sok pozitív vélemény, amit itt olvastam róla, bár őszintén szólva nem hittem benne, hogy valóban ennyire jó lehet!
A Müllerben nézegettem már egy ideje, de a húzós ára még sokáig visszatartott a vásárlástól.....
Aztán csak rászántam magam, és mostmár azt mondom, hogy ez a hajkefe tényleg megérte az árát!
Ha valakinek a haja borzasztóan kezelhetetlen, akkor az én vagyok!!!!
Minden szempontból nehéz vele bánni, mert 1. szőkített, 2. hosszú, hátközepéig érő, 3. mindezek tetejébe még göndör is! - na, az ilyen haj a fodrászok rémálma!!!! 🤦‍♀️
Itthon is szenvedtem mindig a fésülködéssel, mert sima bontófésűvel esély sem volt a kifésülésére, természetes fából készült hajkefével kisebb - nagyobb szenvedés árán sikerült ugyan, de iszonyatosan húzta, tépte és minden fésülködés során egy csomó hajamat kitépte.
Amióta megvan ez a kefe (nyár végén vettem), ilyen gondom nincs!
Vizesen és szárazon is szuperül teljesít, abszolút nem húzza a hajam, nem kaparja a fejbőrömet, a fésülködés olyan vele, mintha finoman masszírozná valami a fejbőröm!
Nem beszélve arról, hogy szemmel láthatóan javult a hajam állapota, amióta ezt a hajkefét használom! Kevésbé törik, alig hullik ki pár szál, egyszerűen tényleg csoda ez a kefe!!!
Bármikor (akár dupla ennyi pénzért is) újravásárolnám, és biztosan fogom is, ha ez kezdi majd esetleg megadni magát....
Viszont tuti ezt a nyeles változatát fogom újra venni, szerintem ennek könnyebb a fogása.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Ha valakinek a haja borzasztóan kezelhetetlen, akkor az én vagyok!!!!
Amióta megvan ez a kefe (nyár végén vettem), ilyen gondom nincs!

itsjucus

2019. november 26.

A fodrászom használta a salon típust és nagyon tetszett hogy nem húzza vele a hajam.
Ezt megvettem, mert hogy vizes hajat is lehet vele fésülni és nem bántam meg. Tényleg jól ki tudom fésülni a vizes hajamat is meg a száraz gubancosat is és nincs utána a kefében egy kg haj. Úgy érzem beruházok egy Compakt-ra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.