Tangle Teezer

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2019. július 31.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Erős és rugalmas fogazatának köszönhetően a legnagyobb kóc csomóktól is megszabadulhatunk. Kicsi, kompakt és ergonómikus kialakítása kényelmes és fájdalommentes fésülködést biztosít. Használatával minden hajtípus esetében tökéletesen sima, töredezett hajvégektől mentes frizurát varázsolhatunk magunknak.

Különböző színekben kapható

domanybeatrix

2020. január 15.

Nagyon sokáig tekergettem magamat, mert nem volt kedvem egy fésűért ennyit fizetni. Aztán egy hirtelen döntést hoztam, és megrendeltem a Notino-ról.
Ennek több, mint három éve, és azóta szinte csak ezt használom, úgyhogy utólag elmondhatom, nem érte meg a tipródás! :D
Göndör hajam van, volt olyan, hogy derékig ért, de ezzel a fésűvel pillanatok alatt ki tudtam bontani. Régebben nyűg volt a hajmosás a bontás fájdalmassága miatt, és a karom is elhalt közben, de amióta ezt használom, pillanatok alatt végzek. Nem húzza vagy tépi a hajam, és a nagyobb gubancokkal is simán megbirkózik.
A hosszabb sörték picit már meghajlottak, de ezen kívül nem látszik rajta a három évnyi használat, és ezek a meghajlások sem okoznak semmi problémát a használat során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Panni43

2019. december 28.

Legalább egy éve használom és semmi rosszat nem tudok róla mondani. A hajam mindig is nehezen kezelhető volt,mivel nagyon sok és göndör,de ezzel végre nem teher a fésülködés. :) A képen látható bordó színben van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Milli88

2019. november 5.

Göndör váll alattig érő hajam van. Ezzel a verziójával végre teljes a fésülködés gyönyöre. Az original változata is megvolt, de neki nem voltak elég hosszúak a fogai. Ennek a változatnak viszont tökéletes a hossza. A mérete pont megfelelő, a jól megszokott tenyérbe simuló Tangle Teezer. Az ára tényleg kicsit borsos, de minden pénzt megér. Nekem a lila változat van meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

gabriella2121

2019. május 22.

Jöttem ódákat zengeni!! Kicsivel váll alá érő göndör hajam van. A fésülködés számomra szörnyű dolog volt mindennel, amíg kb 4000 ft-ért az Avonból meg nem rendeltem. Nem fűztem hozzá sok reményt, és még drágálltam is kicsit, de úgy voltam vele hogy most már bármi jobb lesz. Megérkezése másnapján teszteltem le. Azóta is csak vele fésülködöm. Mást már el sem tudok képzelni. Tisztítani nyilván kell, de egy fogkefével ez sem megoldhatatlan. Az enyémet (valamiért) szét lehet szedni, így könnyebben eltörölhető, könnyebben szárad, de ugyanúgy összeszerelhető eredeti állapotára. Egyszerűen imádom, és remélem évekig hű társam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

MeridaMD

2019. április 26.

Derékig érő göndör hajam van, úgyhogy a vésülködés mindig kínszenvedés volt, de ezzel fele annyi szenvedéssel, fele annyi idő alatt végzek.
Sokkal alaposabb és fájdalommentesebb, mint bármelyik eddig fésűim. Mivel egyáltalán nem bontja szekciókra a hajamat, szebben eloszlatja a balzsamot, és száradás után göndörebb lesz, mint valaha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

bugeyes

2018. szeptember 26.

Ajándékba kaptam és egyből meg is értettem, hogy miért ajnározzák rengetegen. Igen, lássuk be, hogy ránézésre egy műanyag gagyi valaminek tűnik, viszont ég és föld a régi hajkeféimmel összehasonlítva. Szerencsére dús hajam van és amikor még ráadásul hosszú is volt, mindig azt éreztem a régi kefékkel, hogy nem tudom szépen kifésülni a loboncomat. Ezzel a kis műanyag izével vizes és száraz hajon is egy élmény a fésülködés. Nagyon könnyedén, rövid idő alatt szépen ki tudom fésülni a hajam, nem húzza, nem marad gubancos, nekem nagyon bejövős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Anetta89

2018. augusztus 8.

legjobb hajkefe, amióta kipróbáltam (2 éve már) csak ezt használom. az amúgy nagyon gubancolódásra hajlamos, vékony szálú hajam is könnyedén bogozza ki, nem húz se vizes se száraz hajon. A 3 éves keresztlányom, akinek könyörögni kellett azelőtt, hogy végre fésülködjünk meg is szívesen hagyja a haját fésülni már DE csak ezzel a fésűvel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kornzsofi

2018. július 8.

Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de már értem, miért ennyire felkapottak a tangle teezer termékei. Az Originalt nem próbáltam, ezért nem tudom hozzá hasonlítani. Göndör hajam van, amit csak vizesen fésülök. Nagyon jól ki tudom fésülni a hajam ezzel a kefével, nem fáj, nem is érzem hatalmas munkának, egyszerűen jó érzés fésülködni vele. A Müllerben elhűltem az árától, de Notinoról szerintem abszolút megéri. :)
Próbáltam Lidl-ben kapható, hasonló kialakítású bontókefét is; az sem rossz, de szerintem megéri ezt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Vica75

2017. november 18.

Nem ájultan el tőle. Az original is megvan,nem érzem,hogy ez többet nyújt, pedig vastag szálú, göndör hajam van. Ennek az anyagát is olyan gagyinak érzem,mintha ki lenne könnyítve és ez nem vált előnyére. Sajnálom,hogy bedőltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Virvatuli

2017. szeptember 12.

Először az Originalt vettem meg a páromnak, azt használtam én is, és jó volt, de nem nyűgözött le maradéktalanul. Most megvettem magamnak ezt a verziót, és azt hiszem, megtaláltam életem hajkeféjét!!! Nem húz, nem fáj, leér a fejbőrömig, és töredék idő alatt kifésüli az állandóan gubancos hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.