Tangle Teezer

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Erős és rugalmas fogazatának köszönhetően a legnagyobb kóc csomóktól is megszabadulhatunk. Kicsi, kompakt és ergonómikus kialakítása kényelmes és fájdalommentes fésülködést biztosít. Használatával minden hajtípus esetében tökéletesen sima, töredezett hajvégektől mentes frizurát varázsolhatunk magunknak.

Különböző színekben kapható

Hajcie

2020. október 28.

Ez a fésű egy CSODA! Hullámos, dús hajam van, amiket a hagyományos fésűkkel kifésülni kész kínszenvedés volt. Évek óta használom, így az ára is teljes mértékben megtérült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

bobekecske

2020. június 10.

Több TangleTeasert használtam már, mindet szerettem, de a nagyon dús és göndör hajamra ez vált be a legjobban. A hosszabb sörték tényleg ideálisak, nagyon gyorsan, fájdalommentesen ki tudom vele bontani a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

violetti

2020. május 6.

Göndör hajam van, de nekem ezek a sörték erősnek bizonyultak. Ennyi pénzért sokkal többet vártam és rendszeresen inkább a random kínai boltban vásárolt koppintásáért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

CrazyHairDontCare

2020. április 9.

Na, most, hogy a való életben elzengtem már mindenkinek ódáimat róla, hadd mondjam el itt is, hogy 5-ből 10-es, ha csak egy dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre ez lenne az.

Sajnos a hajam egyáltalán nem dús, de eléggé göndör-hullámos. Eddig a hajam csomótlanítását egy sima dauerfésűvel végeztem, vizes hajon, rengeteg balzsammal. Azonban, ahogy nőtt a hajam nem viccelek, ez a procedúra volt, hogy fél óráig is eltartott. Ezzel a kis cuccal kb 4 húzás és kész (szintén a vizesen + balzsam módszert alkalmazva). És teljesen fájdalommentes.

Szintén nagy előnye, hogy úgy érzem kevesebb olyan hajszálat vesztek el hajmosáskor ezzel, ami még inkább a fejemen maradna (sajnos elég durva hajhullással küzdök, nálam kb minden szál számít).

Én is sokat gondolkoztam a megvételén, mert nem a legolcsóbb, de minden egyes forintot megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

nemetluca

2020. február 3.

Sokat gondolkoztam a termék megvásárlásán annó, nagyon sok jót hallottam a Tangle Teezer féle hajkefékről. Igaz, hogy borosos ára van (ezért is gondolkoztam sokat), viszont teljesen megéri. Ha az a típus vagy, aki hosszú, tényleg hosszú távra szeret hasonló dolgokat vásárolni, és göndör, néha már-már kezelhetetlen göndör hajad van, akkor teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

domanybeatrix

2020. január 15.

Nagyon sokáig tekergettem magamat, mert nem volt kedvem egy fésűért ennyit fizetni. Aztán egy hirtelen döntést hoztam, és megrendeltem a Notino-ról.
Ennek több, mint három éve, és azóta szinte csak ezt használom, úgyhogy utólag elmondhatom, nem érte meg a tipródás! :D
Göndör hajam van, volt olyan, hogy derékig ért, de ezzel a fésűvel pillanatok alatt ki tudtam bontani. Régebben nyűg volt a hajmosás a bontás fájdalmassága miatt, és a karom is elhalt közben, de amióta ezt használom, pillanatok alatt végzek. Nem húzza vagy tépi a hajam, és a nagyobb gubancokkal is simán megbirkózik.
A hosszabb sörték picit már meghajlottak, de ezen kívül nem látszik rajta a három évnyi használat, és ezek a meghajlások sem okoznak semmi problémát a használat során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Panni43

2019. december 28.

Legalább egy éve használom és semmi rosszat nem tudok róla mondani. A hajam mindig is nehezen kezelhető volt,mivel nagyon sok és göndör,de ezzel végre nem teher a fésülködés. :) A képen látható bordó színben van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Milli88

2019. november 5.

Göndör váll alattig érő hajam van. Ezzel a verziójával végre teljes a fésülködés gyönyöre. Az original változata is megvolt, de neki nem voltak elég hosszúak a fogai. Ennek a változatnak viszont tökéletes a hossza. A mérete pont megfelelő, a jól megszokott tenyérbe simuló Tangle Teezer. Az ára tényleg kicsit borsos, de minden pénzt megér. Nekem a lila változat van meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

gabriella2121

2019. május 22.

Jöttem ódákat zengeni!! Kicsivel váll alá érő göndör hajam van. A fésülködés számomra szörnyű dolog volt mindennel, amíg kb 4000 ft-ért az Avonból meg nem rendeltem. Nem fűztem hozzá sok reményt, és még drágálltam is kicsit, de úgy voltam vele hogy most már bármi jobb lesz. Megérkezése másnapján teszteltem le. Azóta is csak vele fésülködöm. Mást már el sem tudok képzelni. Tisztítani nyilván kell, de egy fogkefével ez sem megoldhatatlan. Az enyémet (valamiért) szét lehet szedni, így könnyebben eltörölhető, könnyebben szárad, de ugyanúgy összeszerelhető eredeti állapotára. Egyszerűen imádom, és remélem évekig hű társam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

MeridaMD

2019. április 26.

Derékig érő göndör hajam van, úgyhogy a vésülködés mindig kínszenvedés volt, de ezzel fele annyi szenvedéssel, fele annyi idő alatt végzek.
Sokkal alaposabb és fájdalommentesebb, mint bármelyik eddig fésűim. Mivel egyáltalán nem bontja szekciókra a hajamat, szebben eloszlatja a balzsamot, és száradás után göndörebb lesz, mint valaha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.