Tangle Teezer

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: carrie92, Módosítva: 2020. április 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Tupírfésű, amely vibráló pink és fekete színével egy igazi nagy dobás! Egy volumennövelő hajkefe, amely minden hajtípusnak és hajhossznak magasságot, textúráltságot és hosszan tartó volument kölcsönöz. Az egyedülálló kétfázisú fogak alul nagyobb sűrűségűek, így biztosítva a tökéletes eredményt.

Ár: 2.000.- Ft , Eladó: tothbarbara74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, fox, személyesen Árkád

laregina

2020. december 3.

Nem tupirfesunek hasznalom hanem elvalasztasnal meg amikor osszefogom a hajamat, illetve hajvasalashoz is kivalo.
Szeretem a tangle teezereket es ezt is! Nem szall tole a hajam, konnyu hasznalat, nem huzza a hajat es persze jol nez ki tehat jar az 5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.