TanOrganic

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 7890 Ft

A TanOrganic különleges olajában az argán, borágómag, narancs, avokádó, kókusz, édesmandula, jojoba, csipkebogyó, makadámdió értékes összetevői egyesülnek az aloe vera lágyságával, természetes ápoltságot biztosítva. A 100%-ban organikus testolaj nem tartalmaz vizet.

Használható test-, haj-, kéz- és körömápolásra, a szemöldökök és ajkak kényeztetésére. Kiváló bőrtápláló napozás vagy önbarnító kezelést követően. Egy-két cseppet fürdővizedbe is keverhetsz belőle!

Ár: 7890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Catmasin

2017. március 29.

Zseniális olaj, szó szerint issza a bőröm. Azt hittem többet kell várnom míg felszívja, de nem ki van rá szomjazva. Viszont a hajamra nem jó, nagyon bezsírosítja, ettől független ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Lilla777

2017. február 2.

Kiváló olaj, nagyon jól kiegészíti az önbarnítót és én napozás után is rendszeresen használom. Egyáltalán nem hagy olajos érzetet, könnyen beszívódik és engedi szellőzni a bőrt. Az a tapasztalatom, hogy mindig sokkal selymesebb a bőröm a használatát követően. Imádom az üvegét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Zellerlevel

2016. július 13.

A TanOrganic Önbarnító olajával párban használom. Szerintem elmaradhatatlan kiegészítője. Azt vettem észre, hogy sokkal tartósabb a barnaságom ettől az olajtól és nem mellesleg szépen hidratál. Szerintem a bőr számára a legjobb olajokat válogatták össze, így még önmagában is remek testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

kovikata

2015. szeptember 24.

Sokáig gondolkodtam, hogy megrendeljem-e az organikus önbarnító mellé ezt az olajat és végülis jól döntöttem, hogy megvettem. Nagyon tápláló, kellemes illatú. Rajongok az üvegéért is! Könnyen beszívódik, nem ragad tőle a bőr. Tetszik, hogy hosszan tart a hatása, még másnap is bársonyos tőle a bőr. Szépen kiemeli a barnaságomat. Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

rosetta5

2015. június 4.

Amikor az organikus önbarnítót kipróbáltam, rendeltem mellé ebből a bőrtápláló olajból is, mert nagyon tetszett, hogy ennyi mindent tartalmaz. Iszonyú száraz a bőröm, úgyhogy ráfér egy kis olajos kényeztetés. Már az első alkalom után meggyőzött. Össze sem hasonlítható a testápolókkal, napozás utáni krémekkel. A bőröm csak úgy issza és annyira puha tőle, amilyen szerintem kiskoromban sem volt. Lehet, hogy csak beképzelem, de szerintem még a barnaságomat is tartósabbá teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.