Tarte

Ár:   €50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   20 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, Módosítva: 2016. november 23.

Ár:   €50
Kiszerelés:   20 x 1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

16 Matt és 4 selymes gyöngyházfényű szemfestéket tartalmazó paletta

csuyi

2021. január 19.

Mindenképp szerettem volna egy Tarte palettát, ezt találtam a legjobban kihasználhatónak. Meleg és hideg árnyalatok is vannak, az elrendezés segít a színek összeállításában. Erős illata van, ami engem személy szerint nem zavar. Tényleg nagyon porol, óvatosan kell bánni vele, de szépen pigmentált, jól satírozható. Bevallom eddig csak a matt színeket használtam, a többit csak "swatcholtam" de sokat nyúlok a palettáért. Szép csomagolása van, a teteje gyorsan piszkolódik, hatalmas szép tükör van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

abicicaaa

2018. november 6.

Az első dolog amit megkell jegyeznem, azaz arcon csapó erős vaniliaillat, amit én személy szerint imadok.
Rengeteg matt árnyalat, amik kremesek és puhak, jól eldolgozhatoak, néhány sötétebb szín talán kicsit keményebb.
Rengeteg look elkészíthető vele, a végtelenségig variálható, főleg a négy csillammal együtt.
A négy csillám gyönyörű, egyszerű a használatuk, és olyan mintha nem is akarnának fogyni. Egyetlen hátrányuk hogy ipari mennyiségű a fallout velük, csakis alapozás előtt érdemes használni őket.
Nagyon pigmentalt paletta, vigyázni kell a felvitt mennyiseggel, könnyen varázsolhatunk vele mocsarszinu szemeket. Ha vigyázunk, nem.
Talán kicsit sok érte az ára, de alappalettanak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Talán kicsit sok érte az ára, de alappalettanak megéri.

marokaciroka

2017. december 31.

Sokfele szin, puha es selymes arnyalatok. Ha kulonleges alkalom van, csak ezt hasznalom. Mindig megkerdezi valaki, hogy milyen szemhejpuder van rajtam. Rengeteg a mennyiseg es total megeri az arat. Szep a csomagolas es jo az illata. Abszolut high end termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Ildie

2017. augusztus 11.

Vissza fogom vinni nagy valószínűséggel.
Porol mintha muszáj lenne neki. Éppen csakhozzáérintem a puha ecsetet éskis felhőcske kering a pelettakörül.

Sár színe van a szememen. Akármelyik színt próbálom, egy meleg barnás pacát kapok amitől betegnek nézek ki.

A rezes metál szín szép, de az alsó "kék" egy galambszín, ami duokróm próbál lenni, de csak simán ronda.

Primer nélkül 2 óra múlva elpárolog és összeül a ráncba.

Az árához képest ez nincs sehol sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Vissza fogom vinni nagy valószínűséggel.

Primer nélkül 2 óra múlva elpárolog és összeül a ráncba.

Az árához képest ez nincs sehol sem :(

Lencseee

2017. március 24.

És még azt hittem, hogy az UD lesz az omega....hát nem!:-) Ez a paletta, valami olyan minőséget képvisel, amiről nem is tudtam elképzelni, hogy létezik:-) Olyan por állagú szemfestékek, amik egyben krémesek is, sokáig tartanak és gyönyörűen összemoshatóak, nagyszerűen kombinálhatóak. Emellett pedig van benne csillámos/szatén szín is (a matt színek mellett), amivel a szemhéjamat fel tudom dobni;-) Megvett kilóra magának a TARTE!:-) drága, de egy fillérjét sem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.