Tarte

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnisiaBella, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   14 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

Hableány inspirálta szemhéjpúder paletta, amely 14 matt és fémes árnyalatot tartalmaz egy álomszerű, irizáló kagyló kompaktban.

Csillogó neutrálokat, ékkő tónusokat és vízi árnyalatokat kínál matt és fémes formában, hogy tengeri szirénhez illő sminkeket alkothass. Az amazóniai agyagot és ásványi pigmenteket tartalmazó krémes púder formula gyönyörűen satírozható, miközben egyensúlyba hozza a szemhéj bőrét, hogy megelőzze a pigment gyűrődését vagy elhalványulását.

Alsace

2019. augusztus 2.

Itt vettem ezt a palettát a Krémmánián, életem legjobb döntése volt! Ilyen csodaszép palettám se volt még! A csomagolása is gyönyörű, a a színek szépek, tartósak és finom, lágy vanília illatuk van! Még nem volt alkalmam minden színt kipróbálni, de lehet nappali és alkalmi vagy csak úgy egy sellős sminket készíteni is vele, nagyon imádom, ha elfogy biztosan újra megvenném. A kék-bordó duokróm és a kék rész nekem nagy kedvencem lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

dianae

2019. március 31.

Annyira gyönyörű, muszáj volt beszereznem, sokat nem használom mert inkább kívülről nézegetem :D a pineapple of my eye palettával szintén ez a helyzet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

AnisiaBella

2018. augusztus 11.

Amikor megláttam a paletta szîneit és a csomagolàsàt, gondolkodás nélkül vettem meg, egyszerűen úgy éreztem, hogy KELL nekem. És milyen jól tettem! Ez a paletta csoda. Kezdve a szuper minőségű fém tartójàval, ami annyira gyönyörű, hogy ha kifogynak belőle a szînek is biztosan megtartom. A fényes színek ultra brutàl hatàst adnak, és gyönyörűek. Egymàssal jól kombinàlhatóak. Ha ezt a palettàt vàlasztom reggel, mindig megdícsérik a sminkem. A fényes színek formulàja nagyon érdekes, krémes, és egy kicsit glitteres. Inkàbb krém mint púder. A matt színek púderesek, pigmentàltak, de kicsit nehezebben eldolgozhatóak, míg a fényesek maguktól satírozódnak. A szînek különlegesek, van benne egy hideg fényű arany amit imádok, és egy nagyon különleges kék-bordó duókróm, ami magàban viselve is lélegzetelállító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.