Tarte

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sukopimi, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Pórusmentes, teljes fedést biztosító gél alapozó bőrsimító hialuronsavval.

16 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Sukopimi

2016. december 27.

Életem eddigi talán legjobb alapozója. Nem volt olcsó, de minden forintot megért. Telente kicsit szárazabb a bőröm, így most tökéletes ez az alapozó, de nyárra zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom. Nagyon kevés kell belőle a jó fedéshez, nem szárad mattra, de ilyenkor télen nem is baj. A mellé ajánlott ecsettel használom, nekem tökéletesen bevált. Az egyetlen baj vele a csomagolása, ha egyszer kinyitod, figyelni kell, mert utána MINDENHOL ott lesz, alapozós lesz a kezed, az asztalod, a többi sminkcuccod, egy ilyen kategóriás terméknél erre jobban kellett volna figyelni, csak ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.