Tarte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. szeptember 2.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A híres True Blood sorozat inspirálta ezt a palettát, mely tartalmaz többek közt: 17 szemhéjpúdert, szemhéjtust, primert és egy szempillaspriált is.

Kiszerelés: 17x2gr, 0.8ml(tus), 2.95ml(spirál),2.4ml(primer)

UnVraiAnge

2011. szeptember 25.

Ugyan már sokan hallottam erről a márkáról ez idáig valahogy mindig kimaradt a vásárlós körutjaimból, mert valahogy sosem találtam elég érdekesnek, mígnem megjelent ez a paletta. Gondoltam, hogy ez pont tökéletes lesz első szerzeménynek, hisz több termék is található benne, így némi képet kapok erről a cégről. Nos, a paletta jól néz ki, bár engem, egy cseppet sem emlékeztet vérengző vámpírokra (az értékelést olvasó kedves egyedek, kik beérik holmi patkányokkal, természetesen kivételnek számítanak), sokkal inkább találom Moulin Rouge hangulatúnak ezt a kissé állatias, (mű) bőrtapintású, ledér míderre hajazó designt. Na de nézzünk a lényeget. A felső szinten található 17 szemhéjpúder minősége elég kétségbeejtő. A világos színek pigmentáltsága szinte semmi, a glitteresek potyognak és a többiek textúrája is hagy némi kivetnivalót maga után, de azok legalább láthatóak. Az árnyalatokat sem érzem a témához hűnek, inkább olyan összevisszaság az egész. Olyan, mint egy kissé fakó mező látképe szürkületkor.
Az alsó kis titkos fiókban található termékek is elég megrázó. A spirál leginkább semmilyen, igazából több rétegre van szükség, hogy effektív legyen, de ennek köszönhetően a pillák összecsomósodnak és betonkeménységűek lesznek. A tus nem rossz, ettől függetlenül kihagyható, ahogy a primer is.
Én személy szerint rettenetesen nagyot csalódtam ebben a palettában, úgyhogy inkább a sorozatot ajánlanám helyette, ami tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.