Tarte

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2020. július 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Alapozóecset különböző szálhosszúsággal a tökéletes eldolgozásért.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Anheszenamon

2020. december 21.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Nem csak a külleme szép, de nagyszerűen működik. Nagyon gyors vele az alapozás, egyáltalán nem csíkoz. Könnyedén és gyorsan el lehet vele dolgozni a termékeket. Ráadásul mivel ennyire tömött feje van, simán használható poralapozókhoz is. Amióta megvan ez az ecset, máshoz nem is nyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

gyik

2020. október 29.

Szuper igényes kis cucc. Pihe-puha, tömött feje van. Nagyon szépen lehet vele dolgozni. Elbánik a sűrűbb állagú termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.