Tarte

Ár:   12 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   12 700 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

Hybrid alapozó-korrektor SPF20 fényvédelemmel, építhető fedéssel.

5000 Ft - Tarte Foundcealer Skincare Foundation
Ár: 5000 ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Csak foxpost

Amea

2020. október 22.

Egy félrecsúszott rendelés során került hozzám ahol valaki másnak a csomagját kaptam meg, így volt alkalmam kipróbálni.
(A cég amúgy jól kezelte a reklamációmat, visszatérítették a rendelésem értékét, így újra tudom rendelni ami nem érkezett meg, a csomag meg nálam maradt.)
Az árnyalat 34N, medium neutral, én ez alapján sötétebbre számítottam, de kis világosítással elmegy a világos bőrömön is. Mivel van belőle egy csomó szín, vélhetően mindenki talál megfelelő árnyalatot. Hát így kb ennyi a pozitívum.
Az üveg csinos. De aki kitalálta a mechanikáját, annak ilyen lenne egy javaslatom, hogy hova tegye a kis üvegét. Kicsavarásra kiemelkedik az üveg tetejéből a kupakból a pumpa feje, de ha nem csavarod ki tökig, akkor amikor a pumpát lenyomod, visszacsavarodik a pumpa a kupakba (hacsak nem szorítod másik kézzel a tetejét, de én nem szorítottam persze). Ha ilyen 99.7%-osan kicsavarva leteszed az üveget, a pumpa saját súlya visszahúzza a kupakba az egészet. Első alkalom, hogy sajnálom, hogy nem tudok videót iderakni, mert ez egy vicc. Egyetlen mozdulattal mindenhova megy a kinyomott alapozó: az üvegre, a kupakba, a kezemre, a tükörre.
És akkor a belbecs. Tényleg nem szárad meg soha, ne akarj mellé fehér pólót felvenni, puszit adni, sapkát-sálat hordani, mert maszatol és fog.
Van valami fedése, elég jól el is lehet oszlatni, könnyű a felvitel, viszont nem csinál szép bőrt frissen felvitelkor sem, később pedig elmászik és beül a ráncokba.
Végezetül pedig van egy kellemetlen illata, mint a kicsit avasodó cuccoknak és nem illan el könnyen.

Ha ez az alapozó egy száz forintos boltban került volna a kezembe, csak bólintanék hogy ja, hát nem vártam mást. De a Tarte képes ezért elkérni 39 eurot.
Na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Na.

Anita77

2020. július 1.

Először is kiegészíteném a termékleírást: "feszesítő hatással van a bőrre, és vizuálisan csökkenti a kis vonalakat és a ráncokat. Védi, táplálja és hidratálja a bőrt, közepes fedést, természetesen ragyogó felületet kínál és ideális a normál, kombinált és száraz bőrre"
Kombinált, erősen vízhiányos bőröm van, így 40-hez közeledve a szemem körül mély mimikai ráncokkal. Ez az alapozò először is nem hidratál. Másodszor mindenhova beleül és kb 3x több ráncot csinál, mint ami valòjában láthatò. Arròl nem is beszélve, hogy nem hajlandò megszáradni, ha hozzá érek a bőrömhöz, ott vége is a bulinak, mert onnét bizony egy az egyben lejön. Kb 2 kg púderrel fixálhatò valamennyire, de értelem szerűen így meg a végeredmény lesz természetellenes. A fedése valóban építhető, ha az ember vàllalja, hogy aznap nem mosolyog, nem grimaszol, mert ha igen, akkor oda is beleül. Otthonra, fekvéshez ajánlom, szigorúan háton, hogy ne a párnán végezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.