Tarte

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 10.

Ár:   $40
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

6 szemhéjfestéket tartalmazó paletta, amely egész nap és egész éjszaka tart.

linszu

2019. október 11.

Akkor választottam, amikor a "custom kit" akció volt. Vegyesek az érzéseim ezzel a palettával szemben. Egyrészt nem szeretem a szemhéjpúderek méretét benne, lehetnének kisebbek, másrészt a matt színek formulája nagyon vékonyka és nem építhető. Pl ha a legsötétebb színt halmozom, akkor sem lesz intenzívebb. Nem rossz paletta egyébként, de az amazonian clay formulák sokkal jobbak. Egyébként a shimmer árnyalatokkal nincs problémám.
A színek nagyon melegek, bárhogy variáljuk őket, valahogy mindig ugyanannál a melegségnél kötünk ki.
Habár ezt még nem próbáltam, de talán utazáshoz kiváló lehet, mivel a legsötétebb matt és a legvilágosabb shimmer jó lehet arcra is, a púderek mérete pedig elég nagy, hogy archoz való ecsetekkel nyúlkáljunk bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.