Tarte

Ár:   €48   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db ecset   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2020. október 26.

Ár:   €48
Kiszerelés:   5 db ecset
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

5 darabos vegán, cruelty-free ecsetkészlet, amelyet flamingók és ananászok ihlettek.

• legyező ecset highlighterekhez
  • stippling ecset folyékony formulákhoz
  • púder ecset
  • bronzosító ecset
  • kontúr ecset

Amea

2020. október 25.

Nem áll kézre egyetlen darab sem, a legtöbb fejnehéz, törékeny pálcika nyéllel. Talán ha közvetlenül fejnél fogom meg az ecsetet, használható. Az ananászos csak simán bumszli. Rejtély, hogy lehetne ezeket tárolni, nincs olyan ecsettartóm, amiből ne borulnának ki.
Az ecsetfejek nagyon puhák, rugalmasak. Ha hozzányomom a bőrömhöz, el is veszíti a formáját, kizártnak tartom, hogy ez képes megtartani és eloszlatni pl a folyékony alapozót. A legyezőecsetnél ez a tulajdonság talán jó pont, valószínűleg highlightereknél működik.
Ez az aranyozott műanyag csak képen mutat jól, egyébként tipikus olcsó kínai gagyi.

Ez a szett is egy összekevert rendelés során került hozzám, nem vennék ilyesmit önszántamból. Ha már ideköltözött, kibontottam, de használatba sosem vettem, mert nem ütötte meg a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.