Tarte

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

9 erősen pigmentált, natúr, matt és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta, tükörrel.

Tarte Confessions Of A Maneater Eyeshadow Palette
Ár: 10.000 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó
Tarte Confessions of a Maneater Paletta
Ár: 8000 Ft (Foxposttal együtt) , Eladó: lolliheya
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Cegléd, fizetés: Foxposttal tudom küldeni, melynek költsége az árban benne van.

Tortua

2020. július 14.

A paletta nagyon kívül belül nagyon igényes, a színek szépek, jól pigmentáltak és még a rejtett szemhéjjamon is egészen tartósak. Jól kombinálhatóak az árnyalatok munkahelyre és alkalmakra is ki lehet használni. Amire figyelni kell hogy inkább melegebb színeket tartalmaz ami nem mindenkinek állhat jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.