Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Dúsító hatású szempillaspirál, szilikon fejjel.

Tarte Maneater Voluptuous Mascara 2ml
Ár: 1700,-Ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával v. FOX

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

migfe

2021. november 18.

Nekem bevált, szép pillákat csinál, elválaszt, tartós. Hajlamos vagyok a könnyezésre, de nálam nem kenődött el, lemosóval viszont könnyen lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

mkdorina

2020. december 19.

Brutális műszempillahatás! Nekem nagyon tetszik, dúsít, hosszabbít. Tartós, nem pereg. Nincs irritáció, olajos szemfestéklemosóval szépen lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Amea

2020. október 25.

Ez a darab is a félrecsúszott rendeléssel érkezett, de ez legalább jó. Szép mély fekete, nem szürkés árnyalat és látványosan hosszabbítja a pillákat.
A szilikonos kefe lehet, hogy nem jön be mindenkinek, mert egy kicsit merev. Nekem ennek ellenére is tetszik, mert nem szedi csomóba a festéket.
A rétegezéssel azért óvatosan kell bánni, de kezelhető, nem lettek pókláb pilláim.
Kibírt egész napokat anélkül, hogy lemászott volna a szemem alá, irritációt nem okozott. Enyhe könnyezéssel megbirkózott, bár hagymapucoláskor vagy szeles időben nem teszteltem, szóval lehet, hogy azt már nem bírná ilyen vígan.
Megtartom, elhasználom, de az én nagy kedvencem a Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks, azt nem cserélném le erre. Mondjuk másra se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

linszu

2020. május 21.

Számomra az applikátora szörnyű. Nagyon szúr, durva. Lehet óriási, dús szempillákon működik böködés nélkül, én viszont sosem tudtam úgy használni, hogy ne legyen kellemetlen, akármilyen óvatosan is próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Imádom! Nekem tökéletesen bevált, sőt talán az egyik legjobb spirál amit próbáltam. Csak akkor maszatolódik ha béna vagyok felkenéskor, nem pereg, rajtam szépen tartja magát. Két rétegben olyan szépen hosszít mintha műszempillám lenne. Egy picit hajlamos a második rétegnél összetapasztani a pillákat, de egy korábbi szempillaspirál keféjével át szoktam fésülni és így már nincs vele gond. Nem irritál, nem fáj a szemem mikor ezt használom ami sajnos más spiráloknál előfordul. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

HeniM

2019. július 5.

Kaptam ajándékba .. inkább nem kellett volna. Folyik, maszatolódik, "lesírható", komkrétan a kezemmel le is törlöm. Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.