Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Dúsító hatású szempillaspirál, szilikon fejjel.

Ár: 1000 ft + pk , Eladó: theo
Állapot: kipróbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, foxpost

linszu

2020. május 21.

Számomra az applikátora szörnyű. Nagyon szúr, durva. Lehet óriási, dús szempillákon működik böködés nélkül, én viszont sosem tudtam úgy használni, hogy ne legyen kellemetlen, akármilyen óvatosan is próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Imádom! Nekem tökéletesen bevált, sőt talán az egyik legjobb spirál amit próbáltam. Csak akkor maszatolódik ha béna vagyok felkenéskor, nem pereg, rajtam szépen tartja magát. Két rétegben olyan szépen hosszít mintha műszempillám lenne. Egy picit hajlamos a második rétegnél összetapasztani a pillákat, de egy korábbi szempillaspirál keféjével át szoktam fésülni és így már nincs vele gond. Nem irritál, nem fáj a szemem mikor ezt használom ami sajnos más spiráloknál előfordul. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

HeniM

2019. július 5.

Kaptam ajándékba .. inkább nem kellett volna. Folyik, maszatolódik, "lesírható", komkrétan a kezemmel le is törlöm. Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.