Tarte

Ár:   $48   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   $48
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Vegán arcápoló olaj az egészséges, ragyogó arcszínért, zsíros érzet nélkül.

HeniM

2019. június 16.

Finom illatú olaj, arcomra télen használtam főleg, vagy nagy radírozás után kellemes hidratálónak. Nem ragadós olaj, ellenben folyós, majdnem vizesen. Konkrétan mindenhova kenhető, nem kell belőle sok arcra se (nekem 2 csepp elég is), egyszer a bőrcipőmre raktam, mert durván bekoszolódott és jó volt rá :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

szKrissy

2019. február 5.

Lassan egy éve, hogy az elsőt megrendeltem, és azóta állandó helye van a gyűjteményemben. :) A kombinált bőrömnek egy csodaszer. Extra hidratálás -kicsit soknak is tűnhet elsőre-, de mégsem zsírosít, vagy tömíti el a pórusokat (a T-zónában sem), és nem okoz pattanásokat. Pedig szinte minden nap használom; főleg éjszakára önmagában/szérummal, de amikor szárazabbnak èrzem a bőröm, akkor a nappali krémbe/alapozóba/pakolásba/testápolóba keverve is. Időnként a hajvégeimre is teszek. Eddig mindenhogy bevàlt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bog

2019. január 24.

Én is szettben vettem meg az utazó kiszerelés és nagyon szeretem. Pont azt szeretem benne, hogy nem illatosított és tényleg csak olaj. Érzékeny bőröm van, nem szeretem felesleges adalékanyagokkal terhelni.
Elég sűrű olaj. Éjszakára használok 3 cseppet vizes kézzel elmaszírozva a szérumjaim után, majd az éjszakai krémem. Nekem nagyon jól működik. Biztos, h be fogom még szerezni, bár ez a 15 ml is legalább egy évig elég lesz.
Tarte-ban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Tarte-ban még nem csalódtam.

Rejetke

2019. január 9.

Szettben vettem,igazából a többi termék érdekelt a csomagból így azt gondoltam hogy felesleges lesz és nem fogom igazán kedvelni/használni, de azért adok neki esélyt. És imádom! Sokféle olajat használtam már, de valamiért ez nagyon bevált! Hihetetlenül pihe puha tőle az arcom, gyönyörű bőrképet ad, nincsenek pattanásaim mióta használom. Ott tartok, hogy smink nélkül is kilépek az utcára, pedig eddig ez nem volt opció. Az ára már kevésbé nyűgöz le, viszont szettekben megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

gaimanna

2018. december 19.

DorothyHK-hoz hasonlóan én is illatosabb olajra számítottam, de nem bánom ezt a kicsit "natúr" vagy gyógyszertári illatot, mert cserébe összesen két összetevője van, tényleg nagyon természetes. Egy kisebb kiszerelést vettem meg, de két csepp bőven elég az egész arcra, sokáig ki fog tartani. Lassan egy hónapja használom, csak esténként, mert nem szívódik be túl gyorsan, tonik után és krém előtt, és egyszerűen csak visszaadja a nedvességet, szépen hidratál, reggel kellemes a bőröm, mintha még a hegek is gyorsabban gyógyulnának, de ezt már lehet, hogy csak beleképzelem... :D A leírás szerint bárhova lehet kenni, ami igaz is, de pl. a körömágyra nem szívesen használom (kipróbáltam, működik), mert nem szeretem, ha tiszta olaj a kezem, viszont a számat bekenem vele az arcommal együtt, ha szárazabb, és segít. Összességében nem rossz, ár-érték-mennyiség arányban sem, de nem tudom, hogy újra fogom-e venni, mert azért nem tűnik egy elengedhetetlen dolognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

DorothyHK

2018. október 25.

3-as mini szettben vettem meg leginkább pont emiatt a termék miatt. Elég irónikus, hogy ezen termék lett számomra a legkevésbé szerethetőbb. Kezdjük azzal, hogy a nevéből kiindulva azt hittem valóban maracuja illatú. Ennek ellenére elég kellemetlen, mesterséges, talán műanyagra emlékeztető szaga van. Egy arcápolási termékről van szó amely kényeztető érzetet kéne ébresszen a használójában, de ezzel az illattal ezt lehetetlen elérni. Leginkább a szett hidratálókrémével keverve viszem fel és csak minimális mennyiséget használok belőle, ugyanis szeretném megelőzni az arcom túlzott zsírosodását/átfénylését. 2 pontot csak azért kap mert a kiszerelés a benne található kis pumpás mechanizmussal fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol