Tarte

Ár:   11 100Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Janasbrigi, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. január 4.

Ár:   11 100Ft
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Ez a finom, laza, láthatatlan agyagpor könnyedén belekeveredik bármely bőrszínbe, hogy az alapját lélegző, matt felületre állítsa. A titok az agyagban található - természetesen kiegyensúlyozza az összes bőrtípust az olaj felszívásáért.   A puha és áttetsző, bőrre tökéletesítő formula minimalizálja a pórusok megjelenését, eloszlatja a tökéletlenségeket és kiegyensúlyozza a bőrt a természetes megjelenésű, lágy fókuszú megjelenés érdekében.

Parabén mentes

Silica Talc 1 0

HeniM

2019. december 14.

Kaptam ajándékba egy rendelésem mellé tesztert, ami olyan pici volt majdnem, mint a lóbalzsam tégely. Ezzel szemben nem kellett belőle sok a fejemre, szerencsére nem is porolt. Nem éreztem, hogy többet tudna, mint más finishing púder, baking-elni és sima púdernek is egyszerű volt. Elhasználtam, de nem győzött meg, hogy megvegyem/megrendeljem, ráadásul utána nézve mégcsak nem is olcsó. Maradok a nyx-nél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.