Tarte

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 0,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   6 x 0,9 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hordozható, könnyen használható paletta 6 exkluzív, természetes összetevőket tartalmazó szemhéjpúderrel.

Árnyalatok: Drive (nude), Stylin (barna), Boss (bronz), Hype (arany), Crisp (gesztenye), Dominate (csillogó málna)

5000 Ft - Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette
Ár: 5000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

Anheszenamon

2019. október 17.

Nagyon szép kis paletta jól kihasználható színekkel. Utazáshoz is tökéletes lehet mert kis helyen elfér, van benne tükör és annak ellenére, hogy csak 6 színt tartalmaz (3 fényes és 3 matt) egész változatos sminkeket lehet kreálni vele. Szerintem ez egy nagyon jó minőségű termék, szépen pigmentált, erőteljes színekkel, amiket könnyű felvinni és eldolgozni. Számomra az összes szín használható, és önmagában is megállja a helyét, nem kell mellé másik paletta ha ezzel sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

linszu

2019. október 11.

Nem nagyon hozott izgalomba, amikor megkaptam, de azóta ez az egyik kedvenc palettám. Ahhoz képest, hogy csak 6 szín van benne, elég sokféle variációt lehet vele alkotni és emiatt remek utazáskor is, mivel ugyanúgy lehet egy nappali, visszafogott sminket elkészíteni vele, mint egy erősebb, drámait. Kicsit porol, amikor az ecsetre felviszem, de felvitelnél nem porzik. Jól pigmentált és könnyen eldolgozható formulával bír.
Egyébként méretügyileg nekem pont az ennyike mennyiségek felelnek meg. Nem szeretem, amikor egy paletta óriási adagokkal van tele, úgy érzem az életben nem fogom elhasználni őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

Spiritcat78

2019. augusztus 11.

Nagyon mutatós paletta. A Drive, Stylin' és Crisp árnyalatokkal a 'sima', nappali sminkek hibátlanul elkészíthetőek, a többi alkalmibb megjelenést kölcsönöz. A Dominate színhez érdekesen viszonyulok, tartójában valóban rózsaszín, a szemhéjamon elveszti erejét. Illata akár a csokoládé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ametiszt

2019. február 8.

Nagyon szép paletta, a színek pigmentaltak, a mérete pedig tökéletes. A mattak picit porolnak, de nem vészes, a metalosak pedig gyonyoruek ujjal felütögetve. Egyetlen személyes gondom vele, hogy en magában nem tudom használni, mert nekem tul melegek a színei, kombinálnom kell mas palettákkal. De emiatt nem vonok le csillagot, viszont melegebb szintipusoknak ajánlom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Emmeline

2018. december 10.

Jopofa kis paletta, szettben az ara is korrekt, a vilagos arany es a rozsaszin kifejezetten szepek. A minosege szokasos tarte. Mivel csak ket szint hasznalok ki, sajnos 5 csillag nem tud ra menni, de egyaltalan nem bantam meg, akinek jobban a szinei szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

gaimanna

2018. október 5.

Nagyon szép, jól használható színek, szuperpraktikus méret. Akcióban, szett részeként pedig az ár-érték aránya is zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dianae

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt a pici palettát, egyszerűen lehet vele hétköznapi vagy akár bulisabb sminket is csinálni. Utazáshoz tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.