Tarte

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. március 18.

Ár:   $49
Kiszerelés:   12 x 1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Nude szemhéjpaletta matt és fényes színekkel.

Tarte Tartelette lil' Bloom Paletta
Ár: 7500 Ft postán maradóval , Eladó: KezdoManias
Állapot: Érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maria2n

2020. október 17.

Egyik legnagyobb becsben tartott mindennapi palettám.Nagyon könnyen, gyorsan gyönyörű sminket tudok vele varázsolni a rohanós reggeleken. Színei gyönyörűen pigmentáltak. A matt színek picit porolnak, de cserébe van színük a szemhéjon, nem tűnnek el nyomtalanul. A fényes színek krémes állagúak, szinte magukat satírozzák egybe. Számomra az egyik legjobban kihasználható paletta. Rengeteg féle look-ot el lehet vele készíteni, és nekem szemhéj alappal egész nap fent is maradnak, nem mosódnak/maszatolódnak el a színek még 10-12 óra viselés után sem. Kb. ugyanolyan állapotban van a sminkem az esti lemosásnál mint reggel mikor feltettem. Csomagolása kompakt, utazóbarát. Csakis 5* ,számomra nagyon bevált, pláne, hogy 40% kedvezménnyel jutottam hozzá a Tarte hivatalos oldalán (sokszor vannak remek akcióik :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

RuzsnyomNiki

2020. szeptember 25.

Az eredeti árát megéri e? Jó kérdés, talán nem biztos. Drága. Én 20% kedvezménnyel jutottam hozzá. Nem, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvásároltam, ugyanis szerettem volna egy olyan minőségi palettát, ami kicsi, utazáshoz is praktikus, de minden szín van benne, ami egy hétköznapi sminkhez nekem kell. Tehát fényes is, matt is, egészet világos és egészen sötét is. Sokat keresgéltem, hogy ezeknek a kritériumaimnak megfelelő palettát találjak. Jelentem, a Tarte paletta megfelelt az elképzelésemnek. Jó minőség, gyönyörű színek és kompakt, stabil csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

zsazsikus

2020. augusztus 10.

Régóta kinéztem ezt a palettát, de mindig sajnáltam rá a pénzt, viszont tavaly októberben egy hatalmas akció + ingyen szállítás keretében rávettem magam és megrendeltem a tarte oldaláról. És hála az égnek jó befektetés volt: a világos matt színek és a csillogós árnyalatok szerintem csodálatosak, jól el lehet őket dolgozni, rengeteg szép sminket készítettem már vele, szinte minden nap használom! Hétköznapi és party sminkhez is tökéletes választás.
Ami miatt viszont bármennyire is szeretnék nem tudok 5 csillagot adni rá:
- a sötét színekkel egyáltalán nem vagyok megelégedve, semennyire sem lehet őket eldolgozni, a felvitel is nehézkes
- eléggé porzik a paletta
- ennyi pénzért én picit több tartósságot várok el.. ha nem rakok alá valami brutál primert (hanem csak pl korrektort) nap végére volt már, hogy eltűnt a smink :')
Az eredeti árát (15 ezer Ft körül láttam a tarte oldalán) szerintem egyáltalán nem éri meg, mindenképpen érdemes kivárni valami jó akciót vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Ami miatt viszont bármennyire is szeretnék nem tudok 5 csillagot adni rá:
- eléggé porzik a paletta

Dorka8

2019. október 23.

Nagyon szerettem volna megkedvelni ezt a palettát, de sajnos nem sikerült. Nekem nem elég pigmentáltak a nude színek, a rózsaszín úgy néz ki rajtam mintha megvertek volna, a barnás nude-októl pedig úgy nézek ki mintha beteg lennék.:D A csillámos és a sötét árnyalatok rendben vannak, viszont ennyiért ez elég kevés. Próbáltam primer-el és anélkül is, illetve sokféle ecsettel de valahogy mindig béna lett a végeredmény, szóval én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

annabngr

2019. július 16.

Nagyon vágytam egy szép nude palettára, amiben csillogós árnyalatok is vannak. Szép a csomagolás, szépek színek, a minőséggel azonban nem vagyok teljesen elégedett. Nagyon porzik, és még primerrel sem túl tartós. Ezért a price tag-ért többet vártam volna. :( El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Heine

2019. május 31.

Az alap színek jók benne (tartósak, pigmentáltak, satírozhatók), a sötétebbeket nagyon nehéz satírozni, ill. kopnak, főleg a fekete/sötétszürke. A tarte egy másik palettájával szoktam kiegészítgetni. Nekem szükségem van ezekre a krémszínekre, mert minden palettából ezeket használom el először, úgyhogy jó befektetésnek érzem. A feketét majd lehet, hogy lecserélem inkább másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Smoncsi93

2019. április 29.

Régi vágyam volt ez a paletta, szülinapomra kaptam. Csak jókat tudok róla mondani (bár lehet elfogult vagyok ezekkel az árnyalatokkal kapcsolatban). Gyönyörűen pigmentált az összes szín, még az egészen világosaknak is intenzív színük van. Tartósak, nekem kibir akár egy 12 órás munkanapot is (azért szemhéjalapot használok persze). Tükörért plusz pont, a csomagolásról pedig ne is beszéljünk, szerintem csodaszép. Nálam mindennapos használatban van, tökéletes egy hétköznapi de egy erősebb esti sminkhez is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Babooca

2019. április 4.

Már januári szerzemény de csak szombaton volt alkalmam kipróbálni. A bal alsó fényes színt használtam a szemhéjamon és nagyon szép szaténos hatást értem el. Teljes szemhéjon nekem az olajos bőröm miatt ez a finish nem kifejezetten áll jól, de a mozgó szemhéjra feltéve tökéletes. A paletta minősége hibátlan, a sminkem 6 óra után (szemhéjalappal) úgy tartott, mint mikor felvittem. A Tarte hivatalos oldaláról rendeltem, ingyenes szállítással, kedvezménnyel. Így olcsóbban sikerült beszereznem, mintha használtan vettem volna. A panekben található festékek mennyisége olyannyira sok, hogy szerintem 1-2 szín életem végéig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Végre megszereztem! Szülinapomra kaptam tőlük egy 20% kupont, plusz ingyenes szállitás is épp akkor volt, így tudtam ezt nem hagyhatom ki. És nem bántam meg. Ő jelenleg a mindennapos palettám. Imádom. Szépek a színek, megfelelő a pigmentaltság. Tartós. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

bugeyes

2019. március 4.

Egy nagyon jól kihasználható, jól kombinálható színekkel rendelkező paletta. Hétköznapi és alkalmi smink elkészítésére is abszolút megfelel számomra. A pigmentáció szuper, épp, hogy bele kell mártanom az ecsetet, jól satírozható, építhető, egyszóval minden adott, hogy hű társa legyen az embernek. A kisebb szépséghiba a sötétebb színekben van, ugyanis őket viszont nehezebb eldolgozni, és kicsit porolnak is. A tükör is nagyon jó benne, amit egyedül hiányolok, az egy jobb fajta ecset, mert utazásokhoz nagy segítség lenne. De ennek ellenére nincs szívem túlságosan alulértékelni, mert egyébként elégedett vagyok vele. Azért veszem le 4 *-ra, mert ilyen árkategóriában azért elvárható lenne a tökéletesség, úgy gondolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.