Tarte

Ár:   12 700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. szeptember 8.

Ár:   12 700 Ft
Kiszerelés:   12 x 1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 exkluzív, matt, nude szemfestéket tartalmazó paletta

A festékek E-vintamint, ásványi pigmenteket valamint amazóniai agyagot tartalmaznak, amely tartósabbá teszi a szemhéjfestést.

6500 Ft - Tarte Dream Big Eyeshadow Palette
Ár: 6500 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan, vadonatúj dobozaval , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, sima posta

Illa

2019. november 16.

A kedvencem! Rengeteg palettám van, nagy gyűjtő vagyok. Ez a legutóbbi szerzeményem, és mióta megérkezett, nem használok mást. Tökéletesek a színek, a krémes állag, könnyű vele dolgozni, és egész nap megbízhatóan fenn marad, semmi pergést nem tapasztalok. Nem porol, jól satírozható, mégis elkülönülnek a színek. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Babooca

2019. április 4.

Imádnivaló ez a kis paletta. A legeslegjobb minőségű és legszebb matt árnyalatokat tartalmazza. Tökéletesen kihasználható, mindenféle alkalomra. Az illata fenséges vaníliás süti illat. Ez a termék olyannyira favorit, hogy amikor a Tarte oldalán ingyenes nemzetközi szállítás volt plusz 15% kedvezmény egyből lecsaptam a Tarte 2 In Bloom tesójára is. Az egyik legjobb üzletelésem volt életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Ita

2019. március 14.

Ez a paletta lett a legkihasználtabb itthon, én és a lányom is szinte csak ezért nyúlunk. Félre is tettem a többit. Csodás, krémes, intenzív matt színek, nekünk nem is hiányzik belőle más árnyalat. Így tökéletes ahogy van! Nappali illetve esti erősebb smink ugyanúgy vele készül! Ennyi használat mellett is szinte alig fogy, Nagyon szép kívűl belül! Csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Emmeline

2018. december 10.

Nem tudok elegge szuperlativuszokban beszelni rola, nem is ertem, miert nem vettem meg eddig. Tokeletes hetkoznapi paletta, vilagos boru, hideg tonusu embereknek szerintem az egyik legjobb valasztas. Szepen satirozhato es epitheto, jol szallithato, szep nagy tukor van benne. Tokeletes szinei vannak egy alap felepitesehez amire csak egy csillivilli szint kell egy masik palettabol radobjak es valtozatos a sminkem minden nap. Ar-ertek aranyban nekem abszolut 10/10.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

PinkPrint

2018. október 23.

Nagyon jó paletta,nem bántam meg,hogy megvettem. Annak jobb aki egy-két jó minőségű palattára vágyik elérhető áron. Szépek benne a színek,”hétköznapi és esti” smink elkészítésére is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Anheszenamon

2018. június 11.

Rengeteg palettám van, de mégis úgy gondolom, jól tettem, hogy megvásároltam. Ritka a hideg árnyalatokat felvonultató nude paletta, ráadásul matt színekkel. Sokat gondolkodtam rajta, de abszolút jó döntés volt. Minden egyes színét tudom használni sok más palettával ellentétben, ahol mindig akad egy-két árnyalat ami számomra felesleges. Ebben nincs felesleges szín, minden megvan benne, amivel egy komplett szemsminket el lehet készíteni. Persze aki nem szereti a csak matt szemsminket, annak kell mellé fényes szemhéjpúder is. Sokszor én is úgy sminkelek, hogy előveszek mellé másik palettát is és azzal egészítem ki a fényes színt. Utazáskor pl. nem vinnék emiatt még egy palettát, hanem egyszerűen az aktuális highlightert felütögetném a mozgó szemhéjra ha mindenképp fényesre is vágynék. A csomagolása gyönyörű, a benne található nagy méretű tükör zseniális, nem nyaklik, hanem úgy marad ahogy beállítom. A szemhéjpúderek minősége szerintem nagyon jó, imádom, hogy nem csak a barnás árnyalatok találhatók meg benne, hanem lilás színek is. Ez a paletta úgy tökéletes ahogy van, ha tehetitek vegyétek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

fruzsinab98

2018. május 17.

Én évek óta használom és nagyon szeretem. Kifejezetten a hideg tónusó sminkeket szeretem és ez a paletta tökéletes hozza. Ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Dark Purple

2018. január 22.

Egy hűvös tónusú nude, matt színeket tartalmazó palettát kerestem mindennapi használatra. A hűvös tónus miatt sok nude paletta egyből kiesett a rostán, mert a legtöbb cég roppant fantáziátlanul a barna meleg árnyalatait pakolja a nude palettáiba. :/ Sok keresgélés, swatch és video nézés után úgy találtam, hogy ebben a palettában kellően hűvös színvilágot sikerült összeválogatni, így rá esett a választásom. A Tarte honlapjáról rendeltem karácsony előtti akcióban és teljesen megérte az árát. A színek szépek, egymással kitűnően kombinálhatóak, közepesnél jobban pigmentáltak (5/4 pontot adnék nekik), kicsit porolnak ugyan, de szépen satírozhatóak és építhetőek. Lévén matt paletta, olyan szuper pigmentáltságot nem is vártam el, mint a szatén és csillámos, krémes textúrájú szemhéjfestékeké. Nyx alappal egy munkanapot hibátlanul kibír, nem mászkál és nem kopik le, pedig fedett szemhéjam van: reggel felteszem, este lemosom, közben el is felejthetem, hogy van. Az én elvárásaimat maximálisan teljesíti, ajánlom! Diszkrét mindennapi sminket, ápolt, de nem feltűnő megjelenést kedvelő hölgyeknek abszolút favorit lehet. Középkorú és senior hölgyeknek szintén, mert a matt szemfesték inkább elfedi az apró szem körüli ráncokat, míg a fényesek kiemelik, így ezzel a palettával lehet csalni egy kicsit lefelé. ;) Részemről azt hiszem, ezzel a következő tíz évre meg is vagyok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

kissnoncsa

2017. szeptember 24.

Mostanában nagyon rákaptam a matt színekre és ez a paletta valami álom. Megér minden forintot és Orshy Cosmeticstől szereztem be. Kenterbe veri simán az UD Naked palettát, Milani alappal használtam eddig és a színek pigmentáltsága és tartóssága verhetetlen eddig számomra. Legútóbb egy esküvőt nyomtam végig benne 12 órát volt fent és amikor éjjel lemostam is olyan volt, mint amikor felvittem. Semmi maszatolás, semmi fakulás, semmi ráncokba beülés! Ez a kedvenc palettám, biztosan megveszem a testvérét is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

b.jucy17

2017. május 5.

Gyonyoru, kivul belul. Nagyon szeretem a szineket benne, nagyon jol kombinalhatoak, jol pigmentaltak es konnyu osszesatirozni oket.
Anastasia Modern renaissance-t nem hagyja le nalam, de igy is otcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Anastasia Modern renaissance-t nem hagyja le nalam, de igy is otcsillagos.