Tarte

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zita83, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   6 x 0,85 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Pigmentált szemhéjpúdereket tartalmazó paletta alapvető semleges és füstös szemekhez alkalmas árnyalatokkal, matt és fémes kivitelben.

Ár: 4000 Ft , Eladó: weiden
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés:banki átutalással Szállítás:postán maradó/Foxpost, személyes átvétel Budapesten lehetséges
Ár: 3500Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Bp. 13. kerület, fizetés: személyes átvétel / fizetés banki utalással és foxposttal küldom

macooka

2020. július 25.

Már megvan több, mint fél éve, használgattam is hébe-hóba, de a nyaralásra őt vittem magammal, mert a neszeszerbe pont befért és még tükör is van benne. A színek erősen pigmentáltak, ezért épp elég csak beleérinteni az ecsetet, különben eléggé porol. Alappal kibírják kb. 8 órán keresztül, utána megkopik, főleg a mattok és felfrissítés hatására sem lesz sokkal jobb a szemsmink sajnos. Az árnyalatok a szemen sajnos kissé sötétebbek és melegebbek mint a pan-ben, a csontszínű "gaze" is inkább barackosabb, sötétebb tónusú. Egyébként nagyon szépen satírozhatóak, nem lesz foltos a végeredmény. Mindent összevetve egész jó kis paletta, a Rainforest of the sea-vel összehasonlítva pl. sokkal jobbak minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

MLotti

2020. július 12.

Ő az én jól bevált utazós palettám, aki bármilyen pici helyen elfér! Szóval tényleg kis kompakt, jól összeválogatott színekből áll. A mattok könnyen eldolgozhatóak, a 2 csillogós szín pedig már szinte krémes. Nagyon jól kihasználható, ha valaki szereti a meleg színeket, alkalmakra és hétköznapra egyaránt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

bebecske22

2020. június 13.

Nekem abszolút szerelem színek! Amióta megvan, szinte csak ezt használom. A matt színei valóban egy kicsit porolnak, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

xszemyx

2020. június 5.

Kis miniatűr cukiság. Semleges/meleg színek, komplett smink elkészítéséhez is jó, nem kell másik palettához nyúlni, ha épp ilyen színvilághoz van kedvem.
Pigmentált, szépen satírozható.
De nem kicsit, nagyon porol (mint az ABH paletták). Tarte egy ilyen formula. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én meg fogom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Pigmentált, szépen satírozható.

eszo87

2019. október 23.

a tarte oldaláról rendeltem még kb 2hónapja.nekem nagyon tetszik.szepek a színek,erősen pigmentált, picit porol de megbocsátom neki.még illatos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.