Tarte

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   $46
Kiszerelés:   12 x 1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 meleg, gazdag szemhéjpúdert tartalmaz: 7 viselhető mattot és 5 fényesen csillogót. A szuperkönnyen eldolgozható, amazóniai agyaggal átitatott formula úgy siklik a bőrön, mint egy krém, hosszan tartó és intenzív színt biztosítva, mely sosem lesz foltos.

Tarte Tartelette lil' Toasted Eyeshadow Palette
Ár: 7600 Ft postán maradóval , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fruzskai

2020. február 4.

All-time-favourite paletta. Ajándékba kaptam (pár évvel ezelőtt) akkor is és még most is egyszerűen tökéletes. A színek gyönyörűek és remekül lettek összeállítva. A formula csodás, nem potyog*, könnyű eldolgozni, és rendkívül tartós. A mennyiséggel sincs probléma, gyakori használat mellett is lassan fogy. Előny a nagy tükör, így egyszerű vele dolgozni. Ha valaki a meleg színeket kedveli, csakis ezt a palettát ajánlanám neki.
*Egyedül a candle árnyalat kicsit nehezebben kezelhető, hajlamos picit potyogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

cseri88

2018. szeptember 20.

Nem, olyan régen vettem meg a hivatalos oldalról, 10160 ft-ért, mert kipörgettem szerencsekereket, kaptam 20% kedvezményt és lecsaptam, akkor mikor egy napig ingyenes szállítás volt, így teljes áron 10160ft! volt, megúsztam a 4-5 ezres pk-t és mindent. Ennyire boldog még nem voltam :D Megvettem előtte az IN BLOOM palettát is, ami ez elsődleges, de ez lett egyből a második kedvencem. Alig várom, hogy mindennap, olyan sminket készítsek vele, amitől kiugrok a bőrömből. Tarte minőség, nem porzik, könnyű vele dolgozni, nincs rá szavam, mennyire szeretem a Tarte palettákat :D Újra és újra és újra meg fogom vásárolni, ha elfogynak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

eemmaa

2018. április 12.

Könnyen eldolgozható , szépen pigmentált palette. Nagyon tartósak a színek csak a bal alsó (világos csillámos) szín potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.