Tarte

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Forradalmi alapozóecset, amely nemcsak rendkívül puha, sokoldalú és tartós, de ráadásul fenntartható módon kitermelt bambuszból készült.

creammaniac

2020. április 7.

Akció keretében rendeltem meg és még így is elég húzós volt az ára, de mióta megvan, csak ezt használom. BB/CC krémek és alapozó felvitelére. Tökéletes! Annyira gyorsan és könnyen lehet vele dolgozni, az eredmény szép, egyenletes fedés. Maga az ecset is olyan kis szép! :) Szeretem a Zoeva és a RT alapozó ecseteimet is, de a Tarte bőven felülmúlja őket.

Én annyi negatívat tapasztaltam, hogy ha nem mosom ki időben, akkor bele tud ülni az alapozó, mivel elég vastag, tömött ecsetről van szó és ekkor nehézkes a tisztítása. Igaz, én csak sima folyékony szappannal szoktam nekiesni. Ettől függetlenül szerelem termék, remélem sokáig meg is marad ilyen jó állapotban, de ha egyszer megadná magát, szerintem újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Boriskajuliska

2019. július 16.

Régi vágyam volt ez az ecset és amikor megláttam hogy eladósorba került egy azonnal lecsaptam rá, innen is hála és köszönet! Túlzás nélkül állíthatom, hogy alapjaiban változtatta meg az alapozási rutinomat. Az általam használt alapozókkal, cc-vel kivétel nélkül kompatibilis, nem nyel el egy cseppet se, könnyű a tisztítása, nagyon szép a végeredmény és nagyon-nagyon gyorsan lehet dolgozni vele. Pikk-pakk elkészül az alapozás és csak nézegetem magam a tükörbe hogy biztos kész vagyok(?) és IGEN. Akinek kevés az ideje de alaposan szeret sminkelni feltétlen ajánlom kipróbálásra mert szerelem lesz belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

scorpionqueen

2018. június 7.

Én is nagyon szeretem ezt az ecsetet, mert hibátlanul, és főleg: nagyon-nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. Akár tükör nélkül is! Az egyetlen ecset, ami erre képes, hogy akár az ágy szélén üldövgélve, a TV-re meredve is tökéletes alapozást nyújtson. A feje nagyon nagy, elsőre meglepő is lehet alapozó ecsethez képest, de ezért lehet vele olyan gyorsan végezni. A fej kialakítása enyhén négyszögletes emiatt az orrcimpák mellett is tud dolgozni. Valóban nem tartja magában az alapozót, szinte mindet leadja. A tisztításával sincs gond, egyszerűen, könnyen mosható. Nagyon jó ecset, egyértelműen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

DorothyHK

2018. június 7.

Kedvenc ecsetem! A Tarte anyák napi akciója keretein belül mindössze 2 fontért rendeltem meg egy limitált kiadású virágos változatot. Napi szinten használom Estee Laude Double Wear felvitelekor és azt kell, hogy mondjam, csodàs összhangban van ez a két termék. Az ecset nem csíkoz és nagyon könnyű vele dolgozni - sokkal gyorsabban végzek vele mint a real techniques beauty blenderrel. Számomra szintén fontos hogy nem nyeli el az alapozó felét - az utolsó cseppet is egyenletesen oszlatja el, nem rakódik le az alapozó a szálak között. Akár teljes áron is megvenném a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.