Tati Beauty

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2019. október 24.

Ár:   $48

4 különféle textúrával, 6 gyönyörű színárnyalattal a selymesen mattól az extrém csillogásig a variációk végtelen lehetőségét kínálja. A rendkívül pigmentált paletta a barnás-bézses-terrakottás földszínek tengelyén mozog.

lizatolcsvai

2020. augusztus 25.

Alig vártam, hogy tesztelhessem a palettát. Nagy reményeket fűztem hozzá, és nagyon jól tettem. Kiváló a minősége, és ennek köszönhetően a smink iszonyatosan gyorsan elkészül. Nagyon keveset kell felvenni az ecsettel, és ez a kis mennyiség is csodálatosan eldolgozható. Satírozás gyerekjáték a színekkel. Ezért ajánlom kezdőknek is, mert csodálatos eredményt tudsz vele elérni akkor is, ha nincs nagy rutinod a smiknelés terén. Profiknak pedig azért, mert pár perc alatt elkészül a csodás smink.
Barna hajam, barna szemem van, világos a bőröm, így az összes színt tökéletesen ki tudom használni.
A glitter valóban pereg, de primerrel szuperül működik. A technika, amit Tati mutat a vidóban a felviteléhez, nekem 100%-ban bevállt.
Legjobb befektetés az elmúlt években, még jó, hogy több darabot rendeltem, így nem fogok kifogyni belőle a későbbiekben sem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

zsucci93

2020. augusztus 18.

Alapvetően nagyon tetszett a paletta minősége. Pigmentált, gyönyörűen eldolgozható színek találhatóak benne.
A problémám inkább azzal volt, hogy hiába használtam hónapokon keresztül és adtam neki újabb és újabb esélyeket, egyszerűen nem tudtam kihasználni a színeket és a finish-eket, valamit egy-két textúrát egyáltalán nem tudtam hova tenni. A sequin sor nekem valahogy egyáltalán nem úgy viselkedett, ahogy vártam. Az apró csillámok valamiért sosem oszlottak el egyenletesen, napközben kicsit peregtek is, valahogy nem volt az igazi. Ha kombináltam őket más színekkel, finishekkel, akkor a lényegük kb. elveszett sajnos (nekem legalábbis). A glitter sor szintén potyogott. Nekem sose jött össze az, mint amit Tati a videóban mutat, hogy swatcholja és nem marad semmi az ujján :D az én ujjamon mindig ottmaradt a fele és rendesen bombázta napközben az arcom, ha csak nem raktam alá a rendes primer fölé plusz glitter primert. A metallic sor rendben van, nagyon hasonlít textúrát tekintve a colorpophoz, ami nekem speciel nem a kedvencem, de ez már csak a személyes preferencia. A színek közül úgy igazán csak a valóban neutrálisakat használtam, a narancs és a lilás pink nem mutatott jól az én bőrszínemen, és nem találtam olyan kombinációt, amivel igazán bele tudtam volna dolgozni őket az aznapi sminkbe.
Ettől függetlenül egyébként nagyon nagyon tartós színek, sokmindent túléltek az arcomon, és ha valaki használ ennyi színt és finisht akkor biztosan nagyon elégedett lesz vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Angelless

2020. július 20.

Ezúton is köszönöm szépen Lénának, hogy megszerezhettem általa a palettát.
Egyet tudok érteni Fancsisszal, minden eddigi palettámnál selymesebbek a színek ebben. A fémes (metallic) árnyalatok isteniek, ma pedig gondoltam, teszek a legfelső sorból is, a glitteresből, hátha nem megy vele tele a szemem meg az arcom. Egy kicsi lepergés van, de teljesen biztonságosnak érzem jövőbeli használatra.
A két legjobb dolog a palettában, hogy tényleg nappali, esti, ünnepi, munkahelyi smink is elkészíthető vele, illetve az olyan kezdőknek is tökéletes, mint én vagyok. Szinte magától eldolgozódik a szemhéjon, egy álom vele sminkelni.
Akinek árban annyira nem vészes és tudná használni a színeket benne, mindenképp ajánlom. :)

Update: a matt színek maguktól blendelik magukat, esküszöm. Pontosan oda kerül és annyi, ahová és amennyit akar az ember. A csillogósaknál viszont mostanában több lepergést vettem észre, estére az egész arcom tele van csillámokkal. Most már muszáj lesz beruházni egy szemhéj primerre, illetve ajánlatos a szemmel kezdeni a sminkelést.
A tartósságáról sem írtam. Nekem eddig Sleek palettáim voltak, azok egy 8 órás munkanapot nem bírtak olyan jól, ráncosodás, kopás, minden. Ennek a palettának a színei is kopnak azért ~8 óra hossza után, de nem ráncosodik, nem hangsúlyozza ki a szemhéj redőit.

Update2: eladtam. Olyan kevés színt használtam a palettából, hogy már szégyelltem magam. Gondoltam, hátha másnál jobb helye lesz. Ezekkel a középső narancsos színekkel nem tudok mit kezdeni, sötétebb bőrön néznek ki jól szerintem, illetve lilából is a mélyebb lilát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Ezúton is köszönöm szépen Lénának, hogy megszerezhettem általa a palettát.

reka0122

2020. július 13.

Bármennyire is basicnek tűnik ez a paletta annyira nem az. Tartósságban hihetetlen, minden formula kibírt legalább 14 órát stabilan, persze megfelelő primerrel.
A matt színek: nagyon pigmentáltak, valamelyik picit porzik, de nem mindegyik. Ez igazából nem befolyásolja a minőségét, nem olyan mértékű mint az abh paletták esetében. Iszonyat hamar satírozhatók, gyönyörűen összedolgozhatók. Tényleg valahogy pont oda kerül, ahova kellene.
A sequin sor: meglepő, mert a mac palettámban találkoztam ehhez hasonló formulával, de az mégsem teljesen ilyen. Textúrában a mattra hasonlít, könnyű vele dolgozni, de még nem igazán próbáltam ki minden színt a sorból.
Matalic: inkább szaténos mintsem csillámos állagú.
Glitter: könnyen tapad, minimális pergéssel egy egész estés bulit is végig bír és egyáltalán nem szúr. Brutális színek és brutális csillogás, szépen “keverhetőek”.
Minden pénzt megért, alig várom, hogy legyen következő kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Matalic: inkább szaténos mintsem csillámos állagú.
Minden pénzt megért, alig várom, hogy legyen következő kiadás.

lovereira

2020. február 29.

Tartós és pigmentált színek, könnyű használni, igényes a csomagolása is, szuper benne a nagy tükör. Megérte a befektetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Kelinda1

2020. február 26.

Évek óta keresem a minőségi palettákat. Urban Decay Naked palette eddig a csúcs, és rá kellett jönnöm, hogy a Tati Beauty paletta mindent visz. Gyönyörű színek, nagyon pigmentált. A csillámok jól tartanak.
Neutrális, hideg és egy sor meleg szín is képviseli magát. Nagyon jól kombinálhatóak. Sötét tél szin típusnak kiváló választás.!! Perfekt! Kíváncsian várom a 2.volumot. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

fancsisz

2019. december 21.

Ez a paletta valami csoda!
Tényleg nem tudok más egyebet hozzáfűzni, minden ami csak jó dolog lehet egy palettában az ebben megvan.
Igényes, kifinomult csomagolás, hatalmas minőségi tükör, A színek káprázatosak, és extrém pigmentáltak.
Nagyon jól harmonizalnak a színek, és a 4 különféle finish miatt a legatlagosabb nappali sminktol egészen az extrém glitteres sminkig barmi elkészíthető vele. A glitterek minősége eszméletlen. Nagyon krémes és könnyen lehet vele dolgozni.
Szerelem ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Ez a paletta valami csoda!
Szerelem ez a paletta.