Tati Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2021. november 4.

Ár:   $18
Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Egyéb

Multifunkcionális sminkapplikátor, mikroszálas felülettel. Ideális krém, folyékony és púder alapú termékek felviteléhez és eloszlatásához,

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lovereira

2020. április 21.

Nekem alapozó felvitelére nem jött be, lehet mert szárazabb a bőröm, és nem tudtam, úgy eldolgozni az alapzóm, hogy ne csíkozzon. Ecsettel viszem fel az alapozót, aztán egy kicsit ezzel még eldolgozom, és ezzel púderezek. Majd a fixáló után is ezzel még kicsit helyre teszem a dolgokat. A kicsi verziót a táskámban hordom, ha napközben fixálni kellene a sminkem, ha elkezd fényesedni az arcom. Nem hiszem, hogy újra veszem, ha tönkre mennek, de örülök, hogy kipróbálhattam Tati másik termékét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.