Tattoomed

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Speciálisan kifejlesztett anyagával a TattooMed® laser aftercare L2 SKIN REPAIR mélyen beszívódik a bőrbe, regenerálva és megújítva azt. Minőségi alapanyogokat tartalmaz mint  a dexpanthenol, Cink és E Vitamin ami a bőr gyors regenerlálódását segíti elő és támogatja a sejtek megújulását. Enyhíti a viszketést és hidratálja a bőrt. Naponta többször kenje be vele a lézerrel kezelt területet.

•  Gyógyászati bőrápoló
  •  Bőrgyógyászatilag tesztelt