Tauer Perfumes

Ár:   €100   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. március 5.

Ár:   €100
Lelőhely:   külföld

Fejjegyek: citrus akkord, olasz bergamott olaj citrom, édes narancs

Szívjegyek: citromvirág, íriszvirág

Alapjegyek:  pézsma, ámbra, szantálfa

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LocseiZsuzsanna

2020. február 23.

Röpke két évig gyártott illat, nem tudom amúgy mi a marketing az ilyen abbahagyásban, talán az, hogy mindig az kell, ami nem lehet? (A legutóbbi parfümöm is amiről kiderült hogy discontinued annyira beijedtem, hogy gyorsan vettem 6 db 100ml-t, amiket persze azóta már eladtam, de ezt nem fogom tudni felvásárolni, mert beszerezhetetlen (kérem jelezzétek ha valahol láttok eladót, köszi:)). Annyira sajnálom hogy már nem gyártják, sok ilyen hasonló "zen" illatom van, nekem valahogy ezek bejönnek....de egyik sem közelíti meg, annyira más, nincs szó rá amivel könnyen le lehetne írni...youtubon is néztem véleményt, nem igazán sikerült szavakba önteni ott sem :) :) :) megpróbálom! Azt mindenki tudja, hogy mi ihlette ezt az illatot: A zürichi éles levegő és a citromfa virága, de nekem inkább a lágyság, gyengédség szinonímája ez a kompozíció. Valóban előtérben van a citromvirág, és ettől lesz egyszerre hűs és virágos és éteri és friss és halk, mint a tavaszi szélben az első napsugarak kisütöttekor az ébredező zöld fűszálak tánca, libegése, azok ahogy susognak, ébred az élet és vele együtt a meleg is megjön, minden kibomlik, kivirágzik, ellágyul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.