Tauer Perfumes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amanda

2014. április 9.

Hát kérem, ez már művészet. Szavakkal, jegyekkel leírni lehetetlen. Mintha azt mondanák írd le, hogy miért tetszenek Alfons Mucha képei, vagy hogy ismertebbet mondjak, Gustav Klimt képei. Ezt nem lehet leírni, még elmondani sem igazán. Ezek érzések, hangulatok, emlékképek, benyomások amik hatnak rám, a befogadóra.
Pontosan ilyen érzés számomra Andy Tauer illataival találkozni. Lehet fintorogni vagy rajongni, de hogy a hatása alá kerülsz az egész biztos.
Azért megpróbálom leírni a benyomásaimat: az írisz és a vanília kettőse ebben a parfümben leginkább a tejkaramellára emlékeztet engem. Azután valami furcsa gyümölcsösség is van benne és a végén halvány fásság. Valamilyen gyermekkori ízre asszociáltam, amikor először megillatoltam, egy édesség lehet, de már nem tudom felidézni csak az emlékét.
Nyugalmat áraszt ez az illat, a gyermekkor békéjét, elmélyült lelkiállapotot, regressziót.
Én szóltam, hogy műalkotás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 9.

Én szóltam, hogy műalkotás :)