Taylor Swift

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos, fás, pézsmás

Illatösszetevők: pink pepper, grapefruit, vanília orchidea, golgotavirág, suede, fehér ámbra, pézsma, madagaszkári vanília, haiti vetiver

Ginatural

2018. november 16.

Update:Sajnos páromnak nem tetszik, szerinte nagyon komoly illat, így megvállnék tőle, hogy ne álljon feleslegesen a polcomon.

Teljesen más mint a wonderstruct vonal ez nem édes illat hanem abszolút fűszeres és nem is hozza azt a "tucat" mai parfümvonalat. Ez egy egyedi illatvonal amiben érzem a parfüm megalkotását. Nagyon jól sikerült darab, ami számomra egy elegáns estébe illő darab, mint egy csodaszép ruha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

slytherclaw

2016. november 4.

Tényleg folyamatosan változik az illata, először én is az ánizst érzem (amikor először használtam, fél órán át azon gondolkoztam, hogy hova rejthették előlem a szüleim a medvecukrot :) ), utána vanília, pézsma, orchidea és egy kevés citrusosság keveredik. Nagyon el van találva az illat és igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

marmalade

2016. október 22.

Két év után végre sikerült erre a Taylor-parfümre is rátennem a kezemet, úgyhogy most már teljes a boldogságom. Nem lehet itthon kapni, úgyhogy kipróbálni nem tudtam, de első fújásra szerelem volt így is. Percről percre változik, kedves, meleg illat ez is. Engem leginkább talán a Wonderstruck Enchantedre emlékeztet, de arra sem nagyon. Elsőre ánizsos illatú, majd vaníliásra szelídül. Szerintem leginkább téli illat, mert jóval "sűrűbb" az összhatás, mint a Tayloré, amit tavasszal-nyáron használok. Tartósságra nagyjából nyolc-tíz órát mondanék, tehát nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Pinky

2016. július 25.

Borzalom, büdös, fejfàjdítò. Alig vàrom, hogy lemoshassam. Öreganyàm korabeli illat, nem hiszem, hogy Taylor tènyleg ezt preferàlja. Tartòs, nem vàltoztatja rövid idön belül az illatàt, szóval csak azért, mert nekem nem tetszik nem pontozom le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

LadyLatte

2015. július 19.

Beruháztam egy 50 milisre, nekem szerelem volt első szimatolásra :) Erőteljes, tömény illat, mégse émelyítő, mindig változik rajtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.