Tchibo

Ár:   7995 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Tchibo üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. július 12.

Lelőhely:   Tchibo üzletek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Kíméletes hajformázás: Ez a hajsütővas a kiváló minőségű kerámiabevonatnak köszönhetően különösen kíméletesen varázsol különböző stílusú frizurákat kis gyűrűs fürtökkel, nagy loknikkal vagy természetes hullámokkal.
  • Kényelmes és biztonságos használat: A hajformázó készülék mindössze 30 másodperc alatt melegszik fel - a hajformázó vég a szigetelésnek köszönhetően hideg marad, így nem égnek meg az ujjak. A mellékelt kesztyű is védi az ujjakat a hő ellen. A hőmérséklet 160 és 200 °C között állítható, a választott hőfokról az LC-kijelző ad tájékoztatást. A törés elleni védelemmel ellátott kábel, a praktikus kitámasztó, valamint a 60 perc elteltét követő automatikus kikapcsolás nagyobb biztonságról gondoskodik.
  • Méret: Hajsütőrész hossza kb. 15 cm, teljes sütővas hossza kb. 35 cm
  • Tartozékok: Védőkesztyűvel az ujjak védelmére és használati útmutatóval

Izabel

2016. július 17.

Régóta vágytam egy ilyen kúp alakú hajsütővasra, de valahogy sose vettem meg, mert féltem, hogy tönkreteszi a hosszú, festett szőke hajamat. Viszont a hajvasalóért se nyúlok minden nap, így bíztam az önuralmamban és megrendeltem ezt a kis csodát (ráadásul leárazva). Már a tesztüzemmódban nagyon összebarátkoztunk. Könnyű használni; szép, tartós és változatos hullámokat lehet vele "készíteni". A megfelelő hajápolók (és a mértékletes használat!) segítenek megelőzni a hajam károsodását, így egészen biztosan hosszú távú lesz a kapcsolatunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.