Tchibo

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tchibo üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erasm98, Módosítva: 2020. január 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Tchibo üzletek, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a kefével egyszerűen kibontható az összecsomósodott haj, valamint kíméletesen kifésülhető és kisimítható. A hajkefét könnyen magával viheti, így útközben is simává varázsolhatja haját. A levehető kefepárnának köszönhetően egyszerűen megtisztítható kozmetikai eszköz öt perc elteltével automatikusan kikapcsol.

erasm98

2020. február 20.

Akciósan jutottam hozzá, így azt mondom,megéri. Ha be van kapcsolva az ionfunkció (?), tényleg könnyebben fésüli ki, mintha nem lenne. Ettől függetlenül, így is van,hogy elektromos lesz tőle a hajam. Akciós áron megérte megvennem, de hasonlót nyújt mondjuk egy vaddisznósörtés fésűis szerintem.
Külön előny, hogy ennek a kefe része kivehető és könnyen megtakarítható, míg a vaddisznósörtés fésűt egy idő után ki kellett dobnom, mert nem lehetett takarítani és a szőrök is kezdtek kihullani belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.