Tchibo

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tchibo üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. július 12.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Tchibo üzletek, online
Kategória:   Ecsetek

"Ennek a hét kiváló minőségű ecsetből álló készletnek a segítségével úgy sminkelhet, akár egy profi sminkes. Az ecsetek finom nejlonsörtékkel készültek, ezért állatszőrre allergiás személyek is használhatják. És hogy akár utazáskor is magával vihesse a sminkecseteket, praktikus fekete tokot is adunk hozzá."

wdorika

2016. március 31.

Ez volt a kezdő ecsetkészletem. A pirosító és a szemhéjpúder ecset nagyon jól működik, ezt a kettőt használom belőle a legtöbbet. A szivacsos szemhéjapplikátora nem tetszik belőle, de a ferde ecsetével szép, vékony vonalat lehet húzni. Első készletnek szívesen ajánlom, a Tchibo évről évre beteszi a kínálatába, és az árát tekintetbe véve nem rossz ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.