Tebamol

Ár:   1170-1780 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. április 23.

Ár:   1170-1780 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 20 ml
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Egyéb

A teafaolaj kitűnő antiszeptikum, használata bőrgyulladás, égés és szúrás okozta sérüléseknél nagyon elterjedt. A teafaolaj elpusztítja a betegséget terjesztő mikroorganizmusokat, baktériumokat és a gombát.

anitkaa

2020. október 6.

Pattanásokra nagyon jó. Egy vattakorongra csepegtetek belőle pár cseppet a micellás víz mellé és azzal törlöm át az arcom. A szaga nagyon erős..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

miko02

2020. augusztus 7.

A legjobb - és egyben az egyik legdrágább - teafaolaj, amit lehet kapni. Évek óta használom gyakorlatilag mindenre: az arcomra, a hajamra, borotválkozás után fertőtlenítésre, takarításhoz, mosáshoz... szóval mindenre. Kozmetikumként 2-3 csepp elegendő, másra 6-8 cseppet használok. Még így is elég sokáig kitart, évente 2-3 üveggel veszek maximum. Plusz pont, hogy lehet egészségkártyával fizetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

kaputelefon

2019. október 6.

Strandolás után begyulladt a helix piercingem és elkezdett hátul egy kis dudor nőni. A porc gyógyulási folyamata sajnos nagyon lassú (hónapokig tart). Ezért kerestem valami fertőtlenítő-szárító-gyulladáscsökkentő hatású szert, amit huzamosabb ideig is lehet használni, és külföldi fórumokon a teafa olajat ajánlották. Reggel ébredés után és este lefekvés előtt fülpucára cseppentve ecsetelem, és szép lassan lohad a dudor. Egy hétnél tartok, és használni fogom továbbra is :) ezzel a tendenciával még kb 3-4 hét és minden OK lesz (illetve soha többé nem merülök strandvízbe nem 100%-osan kész piercinggel).
A szaga elég erős. Én szeretem ugyan, de már többen jelezték, hogy fura illatom van :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Meoi

2019. június 17.

Én patikában vásároltam. Az ára kedvező 2700 volt. Teljesen megéri érte mert amióta megvan mindenre használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

norisz

2018. december 20.

Egyik kedvenc teafaolajom, már évek óta használom.
A sokat emlegetett pattanások kezelése mellett használom szőrtelenítés után, nagyon jól fertőtlenít és segít elkerülni a szőrbenövést (ezt egyébként még neogranormonnal egészítem ki, tökéletes páros).
Illetve, akkor is szoktam használni ha pl. strandon, vagy valami "gomba-gyanús" környezetben voltam mezítláb - ilyenkor pár cseppet teszek egy lavórba és áztatom a lábam benne egy negyed órát.
Ugyanígy nagyon bejött strandon összeszedhető hüvelyi problémák megelőzésére/kezelésére, ha 1 kk. tejfölben/natúr joghurtban 2 cseppet elkevertem és egy tamponra alaposan rákentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Egyik kedvenc teafaolajom, már évek óta használom.

EBoglarka

2018. november 17.

Pattanásokra tökéletes. Nedves vattával teljes arcra, vagy az ujjammal csak a problémás részre pöttyözve szoktam felvinni. Jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Aidyn3

2018. november 17.

Pattanásos arcon sokat segít, minden nap használom, egy cseppet teszek a benedvesített kis arcpamacsra. Egyértelműen hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

zsu89

2018. október 9.

Sokat keresgéltem, hogy végre találjak egy olyan teafaolajat, ami 100%-os tisztaságú. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A mellkasomon, hátamon gyakran jönnek ki apró pattanások, mióta használom ezt a teafaolajat, sokkal szebb a bőröm. :) Én mosáskor is szoktam pár cseppet rakni a mosószerhez, kellemes illatot ad és jól fertőtlenít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

M3la

2018. augusztus 9.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki a pattanásos arcomra és nem csalódtam. Én egy pumpás üvegcsébe öntöttem egy kicsit az arctonikomból és csepegtettem bele egy kevés teafaolajat. Mindenféle túlzás nélkül, de csodát művel. Lehet, hogy csak a fertőtlenítő hatása miatt.. nekem sokat segített!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

XYZ10

2018. március 22.

Eddig még csak pattanásokra használtam, de arra az egyik legjobb. Még csak “készülődő” pattanásra éjszakára rákerek egy keveset fültisztító segítségével egyszerűen nem jön ki hanem 2 nap után eltűnik. A gyógyulást is nagyban segíti. Nálam nagyon bevált, ez kárpótolja az illatát, ami azért türhető.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.