Technic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

csodaorszag.inwonderland

2013. március 3.

A képen látható szín összeálìtás van a birtokomban. ( ezen kivül még 2 félét láttam ha emlékezetem nem csal..) MUA palettákhoz tudnám leginkább hasonlìtani , annyi külőmbséggel , hogy ennek masszìvabb strapabìròbb matt fekete müanyag a külseje belül pedig egy egészen nagy tükör is helyett kapott . A 12 szìn csodás csak azt sajnálom , hogy matt szìneket nem tartalmaz. Nevetségesen olcsò talán £3 -ért vásároltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.