Technic

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Otthoni gél lakk szett. Egy lépésből álló gél lakk, nincs szükség alap vagy fedőlakkra. A lakk 60mp alatt megköt. Tartalmaz:

• LED lámpa
  • vattakorong
  • 2 One step gél lakk

lysza1985

2015. augusztus 24.

Valamilyen olcsóbb kezdő csomagot keresve találtam erre a szettre, igazán sok vélemény sem volt róla a neten, de amik voltak, azok meggyőztek. Ez egy egylépéses gél lakk, nincs szükség alap és fedőlakkra, a szín pedig 2 rétegben 1-1 perc alatt megköt és szép, fényes végeredményt produkál. Nagyon egyszerű használni, viszonylag gyorsan meg is van, könnyen eltávolítható. Nekem 6 nap után felpattogott mindkét alkalommal a hüvelykujjamon egy kis darab, de lehet ez az én hibám volt. Más márka lakkjait is megköti a lámpa, úgyhogy nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.