Technique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tradegap, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Színlezáró hajregeneráló pakolás festett, töredezett hajra.A Technique Acty Plus hajpakolás a festett, töredezett haj ápolására és regenerálására készült. Alkalmazása után a haj fényessé, könnyen kezelhetővé válik. Restrukturáló hatása visszaadja a festett vagy dauerolt haj vitalitását, életerejét. Dauerolt haj esetén a dauer hatását nem befolyásolja. Anionos-kationos speciális összetevőinek köszönhetően a terméknek hajerősítő, hajpuhító, antisztatikus és kondicionáló hatása van.

Kiszerelés: 1000 ml

Ella

2014. november 20.

Ez is a nyereményem része volt. Nem festem a hajam és nem is daueroltatom, mégis elhasználtam. Nagyon folyós, furcsa szagú balzsam. Nem tapadt meg a hajamon, lefolyt róla, viszont az a pici, ami jó helyre került, sajnos nagy kárt okozott, ragacsos lett tőle a hajam, könnyen összetapadt. Kb. olyan volt, mint a márka göndör hajra való samponja, így kicsit ettől is rugalmassá vált a hajam, de ennyi.Vannak ennél sokkal jobb hatásfokú balzsamok is. Igaz, ez baromi nagy kiszerelésű, sokáig elég, ár-érték arányban megér(het)i, ha valakinek bejön, bár főleg fodrászüzletek számára gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.