Technique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Ápolja, könnyen kifésülhetővé teszi a göndör hajfürtöket, fényes csillogást és egészséges tónust kölcsönöz a hajnak. Használat: Nedves hajra alkalmazza a sampont, majd gondosan öblítse ki.

Ella

2014. november 20.

Nyereményjátékon engem sorsoltak ki, így került hozzám. Igazából nem göndör a hajam, hanem egyenes, nyirkosabb időben enyhén hullámos. Zsírosodó hajamon nem segített, viszont korpásodni kezdett tőle a fejbőröm. Talán egy picikét rugalmasabb lett tőle a hajam, de ragadt is, mintha nem mostam volna ki rendesen a sampont a hajamból. Végül anyósomnak adtam, ő úgyis daueroltat. Nem tudom, neki bevált-e, mert nem szoktunk beszélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.