Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Lineáris illat, melynek alkotó elemei: Tolu Balzsam, Menta, Fahéj, Muszk, Cédrus, Guaic Fa, Neroli, Sáfrány, Bergamott, Kardamon, Gyanta, Narancsvirág

10 ml fújós Ted Lapidus Black Soul teszter
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

x

2015. március 17.

Megint vacillálok, hogy négy vagy öt csillag legyen, egyelőre öt, mindenesetre ennyire elbaltázott névválasztás szerintem a világon nincs, valami sötét, keserű, fekete gyilkos illatot sugall a neve, amit pedig kapunk, az egy lágy dzsigoló-illat, ahogy Laci is írta. Valahol a Gaultier 2 és a 1 M között, de első szippantásra kicsit Dreameres is, nekem amúgy tetszik, és pl. a Lomani Body & Soul nagyon hasonlít rá. Teljes mértékben uniszexnek mondanám (mondjuk én szinte mindent, szóval ez nem nagy szám tőlem).
Nem értem, hogy adhattak neki ilyen nevet, vagy inkább ilyen névhez hogy társíthatták ezt az illatot. Kellemes, fűszeres, édeskés almaleves, inkább barátságos és romantikus.
A többi Lapidus illat is érdekesnek tűnik fragrantica alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

A többi Lapidus illat is érdekesnek tűnik fragrantica alapján.

Odil

2013. március 25.

Valóban felfedezhető benne szinte egy az egyben a One Million, ám pluszban a tolu hozza fejillatban a markáns (bocsánat, de) vizeletszagot, éppen mint a Youth Dew esetében. Üvegből nagyon szép, mély, fás-balzsamos, édes sötétség, kifújva egy-két órán át a már említett kellemetlen szag, utána One Million + 10 év + éjszaka.
Mihez lehet ezzel kezdeni?
Azért nem húzom le igazán, mert üvegből csodálatos volt annyira, hogy csuklóra fújjam, s a minőségére (erősség, tartósság) nincs panaszom. Ajánlani persze nincs kinek, nem is, inkább nincs miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Mihez lehet ezzel kezdeni?

annamarialado

2013. március 25.

Nekem nagyon tetszik ez az illat egy ismerösön éreztem,,,de anyira tetszik hogy valakinek a családban illet fogok ajándékozzni de szigorúan télen fújja csak magára olyan időszakban fogom megajándékozni,,,nyáron nem az ilyen illatok tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Laci

2012. szeptember 1.

The Real Gigolo Eau de Toilette. Nagyon édes, fűszeres illat, One Million életérzést sugall. Nem igazán nyerte el a tetszésemet, nem az én világom. Banderas Secret-re 5 csillagot adtam a szuper ára miatt, erre adok 3 csillagot, mert az 1 millkóra 1-et adtam. Így igazságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.