Ted Lapidus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Moncsi044, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2003

Illatkategória: keleties-virágos

Illatösszetevők: fehér bors, frézia, bergamott, jázmin, ilang-ilang, tiare virág, rózsa, szantálfa, tonkabab, cédrus és vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

egyboszorka

2017. március 16.

Az " okos és megfontolt " netes vásárlásom egyik hozadéka ez a kis illatka a jólnevelt fogyasztó státuszom igazolásaképp. Mert ugyebár miért is fizessen az ember leánya 600 forint szállítási költséget, ha 4500 pénzért vehet egy 30 ml- es kiszerelést, és így mindjárt ingyen kiszállítják. Nonszensz, milyen eszetlen vagy, Boszi! Ez egy végtelenül ártatlan és cizellált megjegyzés volt önmagam felé, és csak jó öt perc után hangzott el, miután előzőleg durva önostorozást folytattam le, nem túl szalonképes jelzőkkel illetve magamat.
Kifújás után ugyanis határozottan meg voltam győződve arról, hogy romlott cuccost sikerült halásznom. Bődületesen erőteljes dohos- savanykás többször felforrott, évekig egy helyben csücsükélő romlott drogériás teszter szagát árasztotta magából konokul és fojtón. Na, gondoltam, itt az ideje egy csini reklamálólevélke megírásának, és a delikvens visszacsomagba helyezésének. Szegényke ezen kilátások hatására úgy összekapta magát, hogy rút kiskacsából egész helyes kishattyú lett. Nagyon finom vaníliás- tonkás alapon nyugvó jázminos- tiarés puha, nőies komfortillat. Határozottan tetszik, jó vétel volt. Elnézést fogok kérni magamtól....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Piri11

2016. április 16.

A nyitása valami szintetikus borzalom. Majd puha virágos illat lesz, de még mindig elég szintetikus. Majd vaníliás virágos illat, ami továbbra is szintetikus. Nekem ő nagyon nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Moncsi044

2016. január 7.

Egy másik kellemes meglepetés Ted Lapidus.
Kifújásnál gyógynövényes furcsa, majdnem olyan, mint a Dior Dune, ugyanaz a keserű füstös. Ahogy szépen szárad le, , szép, selymes , puha fényűző vanília, fehérbors, szantál..a tiare virág teszi különlegessé .Rajtam nagy hatsugarú, brutális tartós ! Tonka bab, tiara , fehérbors szerelmeseinek Kötelező darab. Nálam , alapdarab lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

Egy másik kellemes meglepetés Ted Lapidus.