Tegoder

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: tikkamakka, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Extra finom textúrájú, kellemes, friss illatú, hidratáló, mattító krém zsíros, problémás bőr ápolására. Szabályozza a faggyútermelést, antiszeptikus hatású. A mirha és ratanhiagyökér erős gyulladáscsökkentő. Összehúzza a pórusokat, hatékonyan kezeli az aknés gyulladásokat. Biztosítja a megfelelő hidratáltságot, matt, tiszta bőrfelületet eredményez.

jnicole

2019. február 20.

Nagyon jó az állaga, gyorsan beszívódik. Jól lehet rá sminkelni és amióta használom, tömörebbnek látom a bőröm . A mattító hatását még nem véltem felfedezni. :D Ára miatt csak 4 pont, elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

tikkamakka

2018. május 20.

Kozmetikusomtól kaptam. Az ára elég húzós egyszerre, viszont kevés kell belőle. Reggel-este használva 7 hónapon keresztül hű társam volt. Az illatát én kedvelem, citromos, a párom szerint sör szaga volt az arcomnak. :D
Nagyon könnyű krém, gyorsan felszívódik, nem fénylett utána az arcom, illetve éjszaka a kezdődő gyulladások egy részét szépen lehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.