Tegoder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2015. március 23.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Faggyútermelést szabályozó, növényi és ásványi anyagokban gazdag krém. Főbb alkotóelemei: a réz, a szilícium, a cink és a kén. A készítményben ezeken kívül megtalálhatók a fűszerpálma és gyümölcsének polifenoljai, szezámmag kivonat, marokkói argánolaj, E-vitamin, K-vitamin, firenzei írisz- és zsálya kivonat. Az egyedülálló összetételű krém kiváló nyugtató, vérzéscsillapító, baktériumölő, gyulladáscsökkentő és hámregeneráló tulajdonságokkal rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)