Tegoder

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Indira, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Teljes UV védelmet nyújtó színtelen krém, nagyon magas káros sugárzás elleni védelemmel. Alkalmazása elengedhetetlen pigmentfoltra hajlamos bőr esetében, továbbá mélyhámlasztás, mezoterápiás és halványító kezelések során. A napra teljesen intoleráns bőrök számára, valamint csecsemők és kisgyermekek bőrének védelmére.