Teoxane Laboratories

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: tensus, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   18 000 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A RHA technológia és a 15%-os glikolsav kombinációjának intenzív kezelést nyújt. Professzionális bőrhámlasztóként segíti a bőrsejtek megújulását, frissíti az arcszínt és mérsékeli a pigmenthibákat. Ideális olyanoknak, akiknek foltosodásra hajlamos a bőrük. Ez a könnyű krém egy 21 napos kúra alatt finoman feltölti a bőrt. A termék 15%-os glikolsav és egyéb bőrnyugtató összetevők optimális keveréke, a bőrt, irritáció nélkül, finoman hámlasztja miközben hidratálja azt a TEOXANE RHA® – Rugalmas hialuronsav.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)