TePe

Ár:   695 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. december 3.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Egy sörte csomóból álló fogkefe a nehezen hozzáférhető helyek, fogszabályzó, implantátumok, letört fogak és a fognyak tisztítására.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anneshirley

2020. március 15.

Nem mondom, hogy használhatatlan, de ha valaki megteheti, inkább a Curaprox egycsomós fogkeféjét vegye meg. Ennek a feje sokkal keményebb annál, akár fel is lehet sérteni vele a fogínyt, ha nem vigyázunk. A nyele kissé bumfordi, így nem áll annyira kézre, a sörték pedig szerintem túl hosszúak (inkább fogszabályozósoknak lehet ideális ez a hossz). Utazáshoz való kis védőkupakot nem kapunk hozzá, de a Curaproxé nagyjából illik rá, csak néha lepottyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

nekoSX

2020. február 25.

Rossmann-ban vásárolva már nem volt kedvem átmenni a dm-be csak a szokásos egycsomós Curaprox-ért, ezért gondoltam teszek egy próbát. Hát kb. mint Mercedes után a pónifogaton ülni...na jó némi túlzással, de a Curaprox után ez nagyon kemény és merev sörtékkel rendelkezik, pedig ezt is puhának írja a leírása. Mindig félek, hogy felsérti az ínyemet. Érdekes, hogy árban mindössze pár 100Ft a különbség (kb egy ezres volt), minőségben meg nagyon alatta van a Curaprox-nak számomra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

anetta.filip

2019. november 29.

Remènykedtem, hogy ez puhább, könnyen hajló kefe, és nem az, így sajnos a fogközembe sehogysem sikerül pàr szálat betuszakolni.:D
Szóval ilyesmire nem (de ezt nem is írja), ellenben fognyak masszírozásàra fogom tudni használni, vagy a rágófogak vízszintes oldalának alaposabb tisztítására. Sajnálom, hogy nem puhább, ezèrt fog csak négy csillagot kapni. Ez tényleg megáll egy csomóban, nem terül szét, nekem túlságosan is masszív.
Gondolom ettől még másoknak jó lehet, elèg sok mindenre ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Gondolom ettől még másoknak jó lehet, elèg sok mindenre ajánlják.