TePe

Ár:   695 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. december 3.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Egy sörte csomóból álló fogkefe a nehezen hozzáférhető helyek, fogszabályzó, implantátumok, letört fogak és a fognyak tisztítására.

anetta.filip

2019. november 29.

Remènykedtem, hogy ez puhább, könnyen hajló kefe, és nem az, így sajnos a fogközembe sehogysem sikerül pàr szálat betuszakolni.:D
Szóval ilyesmire nem (de ezt nem is írja), ellenben fognyak masszírozásàra fogom tudni használni, vagy a rágófogak vízszintes oldalának alaposabb tisztítására. Sajnálom, hogy nem puhább, ezèrt fog csak négy csillagot kapni. Ez tényleg megáll egy csomóban, nem terül szét, nekem túlságosan is masszív.
Gondolom ettől még másoknak jó lehet, elèg sok mindenre ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Gondolom ettől még másoknak jó lehet, elèg sok mindenre ajánlják.