TePe

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. február 7.

Kiszerelés:   8 db
Lelőhely:   Müller, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A TePe úttörő és világszerte ismert interdentális (fogköztisztító) fogkeféje 1993 óta, Svédországban készül. A választék svéd fogászati szakértőkkel együttműködésben fejlődött, és végül kilenc színkódos méretet eredményezett, hangsúlyozva a megfelelő méret kiválasztásának fontosságát, aminél a szálak erőltetés nélkül kitöltik a fogak közötti rést. Mind a kilenc méret műanyag borítású drótot tartalmaz, megelőzve a fogfelszínek, fogszabályozó készülékek vagy implantátumok megsértését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lilium

2021. február 28.

Nekem a hosszú nyeles változat van meg, de nem jött be sajnos. A legkisebb méretet vettem, de még az sem fér be a fogaim közé, pedig rendes távolságra vannak egymástól. Ahol mégis elfér, ott a drót könnyen elhajlik, nem túl jó minőségű sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Erika80

2020. március 17.

Én szintén ugyanezeket tudom elmondani erről a fogköztisztítóról, amiket előttem elmondtak már. Példának okáért azt, hogy figyelmesen kell használni, tényleg merőlegesen és óvatósan, mert könnyen megsérülhet az íny és elhajolhat a kis drót. Jártam már így az évek alatt többször is, de egyáltalán nem volt vészes az óvatlanságom okozta "sérülés". Az is fontos, hogy a legmegfelelőbb méretet válasszuk ki, mert ha erőltetni kell a fogközekbe akkor könnyen elhajlik, ha pont a megfelelő méret (nem lötyög, de nem is kell erőltetni túlzottan) akkor szuperül működik.
Igazából elégedett vagyok vele, de nem annyira kimagasló a teljesítménye, hogy egyéb márka ne jöhessen számításba. Más saját márkás fogköztisztító kefe is remekül használható és az áruk is jó. Ettől függetlenül szeretem és néha vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

nekoSX

2020. március 5.

Míg az egycsomós fogkeféje a márkának nem jött be, ezt évek óta használom, de csak most jöttem rá, hogy jééé amit a Müllerben veszek fogköztisztítót az Tepe. A 0-ás méretet veszem mindig, a normál fogközeimbe nem megy be más nagyobb méret és ennek a legpuhábbak a sörtéi is. 4-5napig gondos tisztítással simán használható 1 példány és nekem a Curaprox fogköztisztítója sokkal jobban és gyorsabban deformálódott, mint ez. Arra azért figyelni kell, hogy a fogközbe pontosan merőlegesen dugjuk be, mert egyébként megszúrhatja az ínyt vagy tényleg elhajlik és utána már nem igazán használható még1x.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

MrkAnita

2018. augusztus 19.

Maga a termék szuper mint ötlet, a kivitelezés viszont igencsak hagy kívánnivalót maga után, pláne ha az árát is figyelembe veszem.
Hiába teszek rá fogrémet is ahogy a fogorvosom javasolta, mégis össze vissza nyeklik-nyaklik, csavarodik. Azt mondta a doki, hogy nyugodtan lehet egy darabot akár 4-5 napig is használni, csak mossam el mindig alaposan. Hát én örülök ha egy teljes tisztítást végig tudok csinálni eggyel, nem megy már közben tönkre. (Nem állnak csálén a fogaim, és a közök is szép szabályosak mindenhol.)
Ki fogom próbálni a DM sajátmárkásat, pont fele ennyibe kerül, és úgy látom az itteni értékelések alapján, hogy sokkal jobban teljesít mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

BettyBabu

2017. június 28.

A termek nincs egyenes aranyossagban az araval, sajnos nem olyan jo a minösge es fele araon lehet kapni dm sajat termekes fogköztisztitojat es az tökletes nem nyeklik nyaklik össze vissza mint ez a termek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

enna93

2017. június 6.

Én régen nagyon sokat használtam ezt a terméket és nagyon is szerettem(fogszabis révén), de valaminek köszönhetően a minősége nagyon sokat romlott és már egyszeri használat után is használhatatlanul elgörbült a kefe fém része...így már nagyon túlárazott illata lett és végül a dm-s saját márkás fogköztisztító kiütéssel le is győzte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

martisch

2017. április 20.

A parodontológusomtól kaptam próbára a hosszabbított nyéllel és derékszögű kefével ellátott változatot. Azt szerettem, a hátsó fogakhoz is valóban jól hozzá lehet vele férni. Sajnos olyat csak rendelésre lehet szerezni, a Müllerben kapható (képen is látható) rövid változattal képtelen vagyok a hátsó fogközöket megtisztítani. Én semmi extrát nem tapasztaltam pl. a Müller saját márkásához képest, igaz árban sincs túl nagy differencia közöttük. A kefe élettartama kb. ugyanannyi, kialakítása hasonló, a Müller termékének viszont legalább hosszabb a nyele, egyszerűbb (nekem) vele boldogulni. Erre a védőkupakot is hiába teszem rá hosszabbító céllal, nem szorul igazán rá, tisztítás közben állandóan kimozdul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.