Terra Naturi

Ár:   350 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. február 25.

Kiszerelés:   200 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

100% biopamut fültisztító pálcikák.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TheGirl

2020. március 31.

Minőségi fültisztító, kifogástalan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Minőségi fültisztító, kifogástalan termék.

Loona

2017. január 19.

Szeretem ezt a terméket :) Előtte az Ombia fültisztító pálcikáit használtam nagy megelégedéssel, de szerettem volna nagyobb mennyiségben inkább olyan termékre váltani, aminek a szára is gyorsabban lebomló anyagból van. Egy ideig a magasabb ár+kisebb kiszerelés kombó visszatartott, de végül egy akció keretében megvettem ezt, és azóta is rendületlenül újraveszem, az összetételért cserébe mégsem zavar annyira, hogy alapból és ár-érték arányban is drágább.
Egy csomaggal elhasználtunk a dm biopamut fülpiszkáiból is, ami alapból olcsóbb, de valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy ezt sikerül olcsóbban megvásárolni, ezért maradtunk ennél. Minőségben a kettő között szerintem nincs igazán különbség.

Műanyag szárú pálcikák után először fura volt ezt használni, mivel tényleg tömörebb és nem igazán rugalmas, de ez csak megszokás kérdése volt, én pár nap után már észre sem vettem, hogy mást használunk, mostanra pedig olyannyira hozzászoktam, hogy most már a műanyag pálcika rugalmassága zavar, ha néha úgy alakul, hogy olyat kell használnom fültisztításra :)
Minőségre teljesen rendben van a termék: nem hajlik el vagy törik meg a szár, nem esik le róla a vatta-rész használat közben, és megfelelő mértékben nedvszívó. Itt viszont megemlíteném az egyetlen vele kapcsolatos negatívumot (ami miatt csillagot nem vonok le, mert az anyaga miatt számítottam erre): körömlakklemosáshoz nem igazán vált be, mivel a szár is megszívja magát folyadékkal és erősebb dörzsölésnél vagy hosszabb ideje tartó használatkor elhajlik. Erre a célra továbbra is az Ombiát használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

senskin

2016. augusztus 26.

Nem rossz, nekem túl tömör. Egyszer vettem ilyet. Bően jó a hagyományos sajátmárkás drogériás is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.