Terra Naturi

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: izsuzsi, Módosítva: 2020. június 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A púderecset a kompakt púderekhez és a porpúderekhez egyaránt ideális választás. Domború fejének köszönhetően könnyen alkalmazkodik az arc formájához, így könnyed púderfelvitelt tesz lehetővé. Használatával a smink fixálása egyszerű és természetes.

Az ecset szőre szintetikus szálakból áll.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Buklika

2021. június 10.

Úgy tudtam, hogy az ecseteket lehet sebbenzinnel mosni (pl fertőtlenítés végett), de sajnos ez a gyönyörű példány nem bírta ki, az ecsetfej kifordult a helyéről. Megszakad érte a szívem, mert nagyon szerettem. Egyébként a sörték nem voltak elég puhák, karcolták az egyik púderemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.