Terre Exotique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A terméket élelmiszerként árulják, mivel azonban rózsavízen kívül egyebet nem tartalmaz, kiválóan használható tonikként.

lujzi

2013. április 24.

a sok alkoholos/ragacsos/zsírosító/drága tonik után úgy döntöttem, áttérek a rózsavízre, mert számos pozitív hatása van (hidratálás, gyulladáscsökkentés, anti-aging). miután körülnéztem, kétféle rózsavízzel találkoztam: az egyik színtiszta rózsavíz volt, de iszonyú drága, az elfogadható árú verziók pedig egyéb összetevőket is tartalmaztak. egy culinaris bevásárlás során fedeztem fel az élelmiszerek között ezt a rózsavizet, ami mivel kizárólag rózsavizet tartalmaz, nyugodtan használható arcra is. 250 ml-t kapunk 2290 forintért, és ezzel az árral gyakorlatilag bármilyen tonikkal felveszi a versenyt. tökéletes tonik, frissítő, nem alkoholos, nem mérgező. én át szoktam tölteni egy pici pumpás üvegbe, abból spriccelek vattakorongra, így egy üveg legalább fél évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.