All About Shine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Provitaminos hajbalzsam rendszeres használatra zsíros hajhoz.

B5 provitamint tartalmaz, amely segít megerősíteni a haját a hajgyökerektől a hajvégekig.

sailorluna

2018. augusztus 2.

diákkoromban sokat használtam az ára miatt, teljesen meg voltam vele elégedve, puhává, kifésülhetővé tette a hajamat, de az összetevőket látva ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

1999

2014. április 2.

Még anno anyu vett egy-egy flakonnal nekem és a testvéremnek. Akkor elhasználtuk, de soha nem vettük újra, pedig könnyen kezelhető és szép lett tőle a hajam. Az illata is kellemes volt, és a szép fényt adott a a tincseimnek. Persze ez sem egy csodaszer, de bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

lollippi

2013. október 4.

Imádtam, kár, hogy megszűnt. Jó ára volt, és jól bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Imádtam, kár, hogy megszűnt. Jó ára volt, és jól bevált.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol